reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymne rozmowy listopadówek.

Dziewczyny cieszę się, bo od porodu nie mam nadal @, a jeśli już się pojawi, to marzę , żeby nie była tak bolesna jak przed ciążą:-( Antykoncepcja u mnie najlepsza z możliwych, same wiecie jaka:confused:
 
reklama
To tak jak u mnie Gola...;-) 46 m mieszkania, starsze dzieci wciąż w domu na zmianę, ja zombiak, stary w delegacjach...ostatnia rzecz na jaka mam ochote to seks:baffled:...czekam na lepsze czasy;-)..@ też nie mam jeszcze , ale ostatnio cosik mnie jajniki pobolewają , więc nie wiem czy czasem się nie budzą do życia:szok:
 
Majuska - ja ostatnio czułam taki dziwny ból w dole brzucha dokładnie na środku, nie po bokach jak jajniki, nie wiem co to i czy też się @ nie zbliża ...:/
 
Majuśka mnie też ostatnio jajniki pobolewają,
Gola ten ból po środku też miewam częśto, sama zastanawiałam się czy wszystko w porządku czy to już się @ zbliża... o nie;( Tylko nie to;( Tak dobrze mi bez niej
 
Zazdroszczę tym z was, które jeszcze sobie żyją błogo bez @ ja miałam już 3 :szok: trwają po 3 tygodnie i to nie @ tylko krwawica :wściekła/y: byłam u gina ale wszystko oki z jego punktu widzenia, kazał iść do hematologa ze względu na problemy po porodzie.
Mam nadzieję, że jakoś się wszystko unormuje bo przez tak długie @ to nawet z mężem nie można poszaleć, tylko tydzień zostaje na zaspokojenie :-D
 
margo współczuję Wam, właśnie ja się tego boję, że przez to że nie mam długo @ może potem lecieć ze mnie jak z kranu przez długie dni...

Od kilku dni łapią mnie takie dziwne bóle brzucha że aż mi się słabo robi, miała tak któraś?
 
niuniunia niestety to może być to :-( mnie przed pierwszą @ bolał brzuch dość mocno, a w trakcie to jakaś masakra :szok: no i istny krwotok, ale już następne 2 były bez bólu, więc korzystaj ile możesz :-D
 
niuniunia - oby jeszcze nie @! Mnie też dobrze bez niej ;-)
margo - kobito Ty mnie nie strasz 3 tygodniowymi krwawieniami ! :szok:
 
DZiewczyny nie zamartwiajcie sie na zapas,u kazdej @ jest inna wiec nie warto sie stresowac na zapas ;-) u mnie @ przed ciaza trwaly ponad 7 dni i byly obfite a teraz 4 dni i bylo obficie na samym poczatku ale to nie to samo co przed ciaza :tak:
 
reklama
Dziewczyny które brały albo biorą cerazette czy u was libido też było zerowe????:szok:

Brałam od 1 styczna i dziś odłożyłam bo nie ma sensu brać pigułek jak libido zerowe,suchość i dałam sobie spokój i tak się nic nie dzieje:baffled: Zostało mi tabletek na 3 tyg i 2 odpisy..zobaczę jak bez tabletek będzie czy tak samo :-p
 
Do góry