reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymne rozmowy listopadówek.

ankusch ja słyszałam, że właśnie przy Cerazette może być zerowe libido + plamienia co chwilę, więc pomimo, że mam recepty, nie wykupiłam tego, libido zerowe i tak mam bez Cerazette, a po co mi jeszcze do tego plamienia i łażenie z podpaską całymi dniami:no:...swoja drogą w szoku jestem jak to się porobiło, bo w ciązy mogłam 24 na dobę tak mi się chciało, a teraz jakby siekierką odciął zapotrzebowanie na te sprawy:no::confused: Ma ktos tak też?? Na szczęście mam wyrozumiałego męża;-)
 
reklama
Majuska ja jak brałam plastry Evra przed ciążą to dopiero miałam popęd płciowy heheh
A teraz odwrotnie :-pMąż też wyrozumiały :baffled:
 
Dziewczyny które brały albo biorą cerazette czy u was libido też było zerowe????:szok:

nie no moze nie zerowe, ale faktycznie nie czulam sie najlepiej, taka jakas ospała bez zapału do życia.


majuska
to ja wlasnie mialam plamienia non stop przy cerazette - dramat!


A teraz musze przyznac ze na Novynette sie wszystko unormowalo :-D Plamien brak i czuje sie jak młody bóg :-D:-D:-D To chyba jednak tabsy dla mnie.
 
Majuska ja brałam Azalie, ale to to samo. Libido moze nie zerowe, ale bardzo niskie, no i ciągłe plamienia. Wróciłam do swoich tabletek i rewelacja:-) Jednak kazda musi znaleźć tabletki dobre dla niej. Tylko przy karmieniu piersią niestety nie ma wyboru.
 
Dziewczyny kurcze zaczynam się martwić, mam 51 dzień cyklu:szok: i doopa, jutro pędzę po test. Kurcze tabsy leżą w szufladzie, bo nawet nie mam jak ich zacząć zażywać. Na dodatek brzuch mnie boli od kilku dni dość nieprzyjemnie, na początku myślałam, że to już @@@ ale nic z tego.
 
Cocca ja jeszcze od porodu nie miałam @ ani razu tylko raz takie dziwne krwawienie a raczej plamienie. Po porodzie nie każda z nas może mieć od razu regularne cykle. ale jeśli się martwisz to zrób kochana test przynajmniej się uspokoisz;) Trzymam kciuki:* Ja chyba też sobie zrobię test bo w sumie nawet nie zapowiada się bym miała dostać tego @ ale teraz to nie wiadomo kiedy i gdzie mogę dostać @ aż się jej boję...
 
Cocca tets rob i bedziesz spokojniejsza,Ja tam nie wiem jakby wygladaly moje cykle bez tabsow bo w sumie od samego poczatku jestem na jakis tabsach najpierw na mini pigolach a od 2 miesiecy jestem na normalnych tabsach i @ jak w zegarku sie pojawia w 4 dniu przerwy pora wieczorowa.
 
cocca testa rób, to się uspokoisz, ja ostatnio tez robiłam bo się spóźniał tydzień, choć ja nie miałam takich zawszę regularnych, ale doszukiwałam się w swoim ciele dużo cech wskazujących na ciąże.test negatywny...ufff, a na okres jeszcze 5 dni musiałam czekać, teraz się na szczęście kończy, po porodzie to teraz jakaś masakra leje się że hohoh
 
reklama
Do góry