reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymne rozmowy listopadówek.

Martttika ja karmię cały czas i @ też mam brak. Choć często patrzę się na siebie to ogólnie cieszę się, że nadal go nie mam bo mi lepiej z brakiem @;) ale boję się tego jak przyjdzie mi mieć @ jak to będzie... Pomimo tego, że nie mam @ to ja czasem pomyślę 'a może jestem w ciąży?' ale szybko mi to mija bo patrząc na siebie nie widzę nigdzie żadnych objawów ciąży;)
 
reklama
katarek ja też mam bezbolesne zawszę miałam, ale teraz pierwsze dni tak do 3 to się leje że mam wrażenie że gdzieś mi się po nogach leje:-D myślę, że to się ustabilizuje...mam nadzieje
 
Wczoraj jeszcze się cieszyłam, że @ nadal nie mam w niestety idę w nocy do łazienki patrzę a tu krew!!! Przestraszyłam się najpierw ale od razu się kapnęłam, że to już... i koniec mojego bycia bez @ i tak w sumie długo nie miałam bo prawie pół roku po porodzie
 
ja okres dostałam 4 miesiące po porodzie, a 2 miesiące po odstawieniu piersi. Wiecie co dziewczyny ja już nie karmie prawie 3 miesiące, a mleko nadal mam uwierzycie???
 
Niunia uuu wspolczuje @ no ale kiedys musiala przylezsc.
andrzelika no cos ty!! mleko masz nadal :szok:

A mi sie 2 dni temu skonczyla druga moja @ pierwsze 3 dni byly bolesne oj ja nigdy bolesnych @ nie mialam a tutaj prosze jaka odmiana :baffled::nerd::no:
 
no mam wkurza mnie to :/ nie jest jego nie wiadomo ile, ale gdyby Alan zaczął ssać laktacja na pewno by do normy wróciła, szkoda,że Alan nie chciał :( jak nie raz na pierś nacisne to tryska
 
andrzelika to moze idz do lekarza to Ci przepisze cos na zakonczenie tej laktacji?? albo pij herbatke szalwie podobno pomaga zatrzymac laktacje.No wielka szkoda ze Alanek nie chce.
 
reklama
andzelika - a nie bolą Cię piersi, skoro nadal masz mleko?

Ja się strasznie boję, jak to będzie, jak zacznę odstawiać małą od piersi. Na razie ominęłam jedno karmienie cycem i zamieniłam je na słoiczek. Jutro kolejne karmienie zamienię na kleik kukurydziany/kaszkę. I jak nadchodzi pora cycowania to mi cycki pękają, nie mówię już o tym co mam nad ranem - aż na boku się położyć nie mogę, bo mam tak nabrzmiałe piersi.
 
Do góry