reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymne rozmowy listopadówek.

Ssabrina to widzę, ze pierwsza @ nadeszła:-) Ja wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę i dziś cośmnie strasznie boli brzuch i krzyż:baffled: To chyba jeszcze za wcześnie na @ tak w pierwzym dniu przerwy, no ale pewnie sytuacja musi sie ustabilizować. Ja zawsze miałam @ w 4 dniu przerwy, jak w zegarku:-)
 
reklama
ja dzisiaj w końcu się wybrałam do pana ginekologa (pierwszy raz po porodzie) :-)

no i powiedział że wszystko ładnie pięknie wygojone nie ma śladu po porodzie :) i że jestem stworzona do porodu bo nic po mnie nie widać że rodziłam (miły pan lekarz :))
no i za miesiąc będziemy zakładać wkładkę,chciałam tabletki ale powiedział że przy karmieniu piersią lepiej nie stosować bo zawsze coś tam przenika do mleka, a wkładka u mnie kosztuje 300zł więc nawet jak przestane już karmić to lepiej tą wkładkę mieć niż te pigułki (taniej)

uff... cieszę się że wszystko ok bo jakieś miałam obawy przed tą wizytą :)
 
Ssabrina to widzę, ze pierwsza @ nadeszła:-) Ja wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę i dziś cośmnie strasznie boli brzuch i krzyż:baffled: To chyba jeszcze za wcześnie na @ tak w pierwzym dniu przerwy, no ale pewnie sytuacja musi sie ustabilizować. Ja zawsze miałam @ w 4 dniu przerwy, jak w zegarku:-)
Mnie wlasnie przez te pierwsze 3 dni bolal krzyz i podbrzusze oraz jajniki,byly momenty ze sie w nocy budzilam bo mnie bolalo no a @ przylazla w 4 dniu pod wieczor :tak:

mycha dobrze ze wszystko jest ok po wizycie :tak:
 
Ktoś pytał o datę ważności na gumkach:-) 2015 i tych kupionych w aptece i z allegro. Mi sie przesunęła wizyta u gina już któryś raz, miałam iść w czwartek, ale zadzwonili, że nie będzie dr. Mam nadzieję, że w końcu mi się uda 5 kwietnia, chciałabym zacząć zażywać tabletki a jak mi się wizyta przesunie znowu, to dostanę @:wściekła/y:
 
Dziewczyny taki wspólny wyjazd jedna służy sprawom przytulankowym:-) Nawet nocne karmienie moze sie całkiem niespodziewanie skończyć:-D
 
Mycha super że wszystko ok:tak::tak::tak:
Margana fajnie że miło wspominasz wyjazd;-)

dziewczyny ja mam coś ostatnio większą ochotę na przytulanki ale się boję bo tabletek nie biorę (i pewnie przez to mi się bardziej chce;-)) a gumek nie lubię;-)
 
A u mnie @ daje czadu,obfita jest strasznie ze az w nocy musialam wstawac i podpache zmieniac :sorry:

onanana no to cos trzeba z ta ochota zrobic i jakos ja zaspokoic kochana ;-) pamietaj jak sie chce to trzeba dzialac bo to jest jak bomba moze wybuchnac ;-):-D
 
mycha super że wszystko oki po porodzie ;-)
Ssabina to ci @ wredna daje hehhe
onanana a ja mam odwrotnie w ogóle nie mam ochoty a jak coś to czegoś to susza:sorry: chyba te cerazette tak na mnie działa :szok:
Margana nie ma to jak wspomnienia :-p
 
reklama
Ooo i my wczoraj poszalelismy :-D dzieci zasnely w poludnie to w koncu byla okazja :tak: Biore Novynette juz 3 dzien a plamienia nadal sa - na chwile znikaja i po kilku godzinach znow sa :no:
Juz mi braknie cierpliwosci do tego :wściekła/y:
 
Do góry