reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

reklama
Hejka, staraczki, ciężarówki i mlode mamuski - jak u Was?? Jakis raporcik poprosimy :)
My z Anią chodzimy na basen na zajecia w wodzie, do plywania jeszcze daleko ale Potwora lubi a ja mam dzieki temu ruch :) bedziemy sie teraz doszczepiać na szczepienia zalecane, bo obowiązkowe już zaliczone
U nas w porządeczku :-)

Młody rośnie jak na drożdżach. Wskoczyliśmy w ubranka 68, waga właśnie przekroczyła 6kg. Główkę ładnie już trzyma, także od połowy września też ruszamy na basen. Poza tym po przepuklinie pępkowej i po anemii nie ma już śladu, co mnie mega cieszy (hemoglobina 11,8). Codziennie chodzimy na długie spacery. No i najwazniejsze - jeden dzień weekendu mam zawsze od rana do wieczora dla siebie - Stary zabiera Młodego albo na działkę albo do teściowej by matka mogła naładować akumulatory.

A Ty już wróciłaś do pracy po macierzyńskim?
 
To już wiem czemu żaden transfer się nie udał 😉 nie mam niczego z ananasami! Z talizmanów to miałam od koleżanki z forum torebkę awokado 😀 I nie pomogło 😉 no więc muszę kupić coś z ananasem 😀
 
To już wiem czemu żaden transfer się nie udał 😉 nie mam niczego z ananasami! Z talizmanów to miałam od koleżanki z forum torebkę awokado 😀 I nie pomogło 😉 no więc muszę kupić coś z ananasem 😀
Ja kupiłam takie ładne skarpetunie dzisiaj
 

Załączniki

  • IMG_9281.png
    IMG_9281.png
    370,6 KB · Wyświetleń: 25
Powiem Wam ze ja kupiłam wszystkie wzory z ananasem jakie znalazłam i nosiłam je na każdą kontrolę przed transferem a potem w ciąży. Taka wariatka🤣 ale pomogło. Moj doktor z Medartu nie wierzył w żadne sterydy, Accofile, zadne cuda poprawiające endometrium. Ale o skarpetkach sam mi powiedzial ze śmiertelną powagą🤣🤣 i dopiero to zadzialalo🤣🤣.

Ja od lipca wróciłam do pracy, Ania chodzi do żłobka. Lubi to, zaadaptowała się bezproblemowo. Widzę że dzieki temu lepiej się rozwija, zaczęla pić wode, której nienawidziła, je nawet chlebek. Bo widzi jak inne dzieci to robią.
 
Znacie jakieś sposoby na pozbycie się wody z organizmu? Bo mam strasznie spuchnięte kostki i stopy.
Rozumiem ze wykluczony stan przedrzucawkowy? Czyli nie masz do tego nadcisnienia? Jesli nie a obrzęki są to niestety w ciąży normalne. Jedyne poza lekami moczopednymi co mozesz zrobic to calkowicie odstawić sól, bo ona powoduje zatrzymanie wody w organizmie. I w nocy ukladac nogi wyzej niz tułów.
 
Rozumiem ze wykluczony stan przedrzucawkowy? Czyli nie masz do tego nadcisnienia? Jesli nie a obrzęki są to niestety w ciąży normalne. Jedyne poza lekami moczopednymi co mozesz zrobic to calkowicie odstawić sól, bo ona powoduje zatrzymanie wody w organizmie. I w nocy ukladac nogi wyzej niz tułów.
Przez to że w klinice miałam ciśnienie 148 to dostałam leki pomimo tego że w domu było max 129
Teraz mam max 120
A co do soli to niestety lubię jej używać😥
No i niestety przez te ostatnie upały mało wychodziłam z domu na spacery 😥
 
reklama
Przez to że w klinice miałam ciśnienie 148 to dostałam leki pomimo tego że w domu było max 129
Teraz mam max 120
A co do soli to niestety lubię jej używać😥
No i niestety przez te ostatnie upały mało wychodziłam z domu na spacery 😥
No ale niestety powinnaś zrezygnować przynajmniej do porodu… mozna używać zioła zeby doprawić. Spacery oczywiście też pomogą, upały się podobno konczą. Na kiedy masz termin?
 
Do góry