reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Kaja a jak Ty się czujesz? Ja musze się podnieść fizycznie i psychicznie bo moje zdrowie posypało się na każdym polu 😞 niestety przez długotrwały stres organizm choruję 😞 mam nadzieję że w sierpniu/wrześniu zgłoszę się do kliniki na program rządowy 😀
Ja już w lipcu mam wizytę i badania kwalifikacyjne. Mam nadzieję że dostanę okres po poronieniu na dniach (wczoraj USG wskazywało macicę "okresową") co by przyspieszyło podejście do kolejnej procedury. Mam nadzieję, że nas zakwalifikują i we wrześniu zacznę stymulacje (bo na sierpień nie liczę)
 
Po 16 latach pracy korzystam z długiego L4 😀 bo do tej pory to brałam jak już naprawdę musiałam. a ogólnie czuję się dobrze, zaczęłam schodzić z proga i jeszcze przez tydzień będę brała dwa razy dziennie i koniec. Zostanie mi tylko acard i witaminy. 17 lipca mam już połówkowe 😯 boże jak ten czas leci ,
Zaczyna do mnie docierać że się udało .
Ostatnio z siostrą bliźniaczką robiłyśmy urodziny i dopiero wtedy powiedziałam o ciąży dwóm braciom bo siostry wcześniej wiedziały. Ale nadal boję się mówić znajomym
Pamiętam jak w udanej ciąży po transferze bałam się cieszyć żeby nie zapeszyc... Całą ciążę ten strach był i odetchnęłam dopiero jak urodziłam zdrowego maluszka... ❤️ Wiem co czujesz ... Po połówkowych odpuść , oczyść głowę i zacznij się cieszyć, bo dwa razy zamrugasz i już będziesz w zimę na porodówce 😁
 
Ja już w lipcu mam wizytę i badania kwalifikacyjne. Mam nadzieję że dostanę okres po poronieniu na dniach (wczoraj USG wskazywało macicę "okresową") co by przyspieszyło podejście do kolejnej procedury. Mam nadzieję, że nas zakwalifikują i we wrześniu zacznę stymulacje (bo na sierpień nie liczę)
Izuu przecieraj szlaki z refundacja! Ja ruszę za Tobą! 😀 A jak Twoja psychika?
 
Po 16 latach pracy korzystam z długiego L4 😀 bo do tej pory to brałam jak już naprawdę musiałam. a ogólnie czuję się dobrze, zaczęłam schodzić z proga i jeszcze przez tydzień będę brała dwa razy dziennie i koniec. Zostanie mi tylko acard i witaminy. 17 lipca mam już połówkowe 😯 boże jak ten czas leci ,
Zaczyna do mnie docierać że się udało .
Ostatnio z siostrą bliźniaczką robiłyśmy urodziny i dopiero wtedy powiedziałam o ciąży dwóm braciom bo siostry wcześniej wiedziały. Ale nadal boję się mówić znajomym
Ooo widzę że koleżanka ma podobny staż pracy! 😉 no to teraz z górki! Rzeczywiście dopiero co robiłaś pappe a już połówkowe! 😀 czas szybko leci!
 
Ja już w lipcu mam wizytę i badania kwalifikacyjne. Mam nadzieję że dostanę okres po poronieniu na dniach (wczoraj USG wskazywało macicę "okresową") co by przyspieszyło podejście do kolejnej procedury. Mam nadzieję, że nas zakwalifikują i we wrześniu zacznę stymulacje (bo na sierpień nie liczę)
Z tego co wiem trzeba rozpocząć procedurę w 30dni! Więc max sierpień 😉
 
Po 16 latach pracy korzystam z długiego L4 😀 bo do tej pory to brałam jak już naprawdę musiałam. a ogólnie czuję się dobrze, zaczęłam schodzić z proga i jeszcze przez tydzień będę brała dwa razy dziennie i koniec. Zostanie mi tylko acard i witaminy. 17 lipca mam już połówkowe 😯 boże jak ten czas leci ,
Zaczyna do mnie docierać że się udało .
Ostatnio z siostrą bliźniaczką robiłyśmy urodziny i dopiero wtedy powiedziałam o ciąży dwóm braciom bo siostry wcześniej wiedziały. Ale nadal boję się mówić znajomym
Czyżby termin na listopad? Tak jak ja? :D
Też cały czas żyję w strachu...
 
Hej, ja na wizycie jak wiecie miałam badane endometrium na obecność stanu zapalnego. Nie wiem co konkretnie wyszło, ale lekarz wysłał mi receptę na antybiotyk. Od dziś zaczynam go brać. Wizytę mam w przyszły czwartek- na niej mamy podpisać dokumenty, i mam nadzieję od miesiączki zacząć stymulację.
Głupio zabrzmi, ale cieszę się że coś wyszło bo przynajmniej chyba znaleźliśmy przyczynę niepowodzeń w implantacji.
 
reklama
Ooo widzę że koleżanka ma podobny staż pracy! 😉 no to teraz z górki! Rzeczywiście dopiero co robiłaś pappe a już połówkowe! 😀 czas szybko leci!
Dołączam do tego samego stażu ;-) L4 od 7. miesiąca ciąży było moim pierwszym dłuższym zwolnieniem od 16 lat... Wcześniej byłam nieobecna tylko 1-7 dni z powodu procedur co najwyżej...
 
Do góry