reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2022

Podobno mówią że jak jest pełnia księżyca to się porody rozkręcać zaczynają
Może i pełnią się sprawdza, ale mówią też że we wrześniu największy ruch na porodówkach, sylwestrowo noworoczne dzieci🙂 rodziłam we wrześniu, sprawdziłam statystyki, wrzesień nie był miesiącem z największą liczbą urodzeń w roku😏
Dziewczyny rodzące kciuki✊💚✊
 
reklama
Ja tak samo. A dziewczyny cisza
Hej dziewczyny! Dopiero teraz jestem w stanie napisać......Leżę teraz podpięta do ktg..balon juz na szczęście w koszu...a po ktg będą sprawdzać jak sie sprawy mają ..kuźwa wszystko wszystkim ale ja się na to nie pisałam🙈w następną ciążę zachodzi stary jesli już 🤣

A @Strusio85 pewnie śpi przed jutrem 😊
 
Hej dziewczyny! Dopiero teraz jestem w stanie napisać......Leżę teraz podpięta do ktg..balon juz na szczęście w koszu...a po ktg będą sprawdzać jak sie sprawy mają ..kuźwa wszystko wszystkim ale ja się na to nie pisałam🙈w następną ciążę zachodzi stary jesli już 🤣

A @Strusio85 pewnie śpi przed jutrem 😊
Rozwarcie wyszło 2-3cm...biora mnie na porodówkę..czyli wszystko idzie jak powinno...chyba 🤔🤷‍♀️
 
Dżiiiizaaaas, ale się dzieje, dziewczyny 😵
@TeklaOla , jak wszystko dalej tak dobrze pójdzie i akcja porodowa zacznie nabierac tempa to możesz do południa przywitać maluszka na świecie! A my nadal nie wiemy czy to chlopiec czy dziewczynka! Co za emocje. Z Tobą to się nudzić nie można 😃 Trzymam kciuki!!!

@Strusio85, daj znać jak u Ciebie! O której planowana cesarka?
 
Co za emocje.
Powodzenia dziewczyny ❤️
Jak jestem na forum od 4 lat tak dwóch porodów na raz jeszcze nie było 🙂😊. Oby więcej takich dni ❤️❤️❤️

Były, były. Ja i Rapita urodzilysmy w tym samym dniu 😆 tyle, że mi tak nagle odeszły wody w nocy i zdałam relacje dopiero kilka dni po 😆 niech 5.04. będzie szczęśliwym dniem dla naszych mamusiek💪💪💪❤❤❤❤
 
Hej dziewczyny! Dopiero teraz jestem w stanie napisać......Leżę teraz podpięta do ktg..balon juz na szczęście w koszu...a po ktg będą sprawdzać jak sie sprawy mają ..kuźwa wszystko wszystkim ale ja się na to nie pisałam🙈w następną ciążę zachodzi stary jesli już 🤣

A @Strusio85 pewnie śpi przed jutrem 😊
Powodzenia. Trzymaj się już niedługo zapomnisz o bólu
 
reklama
Do góry