reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Podobno mówią że jak jest pełnia księżyca to się porody rozkręcać zaczynają
Może i pełnią się sprawdza, ale mówią też że we wrześniu największy ruch na porodówkach, sylwestrowo noworoczne dzieci🙂 rodziłam we wrześniu, sprawdziłam statystyki, wrzesień nie był miesiącem z największą liczbą urodzeń w roku😏
Dziewczyny rodzące kciuki✊💚✊
 
reklama
Ja tak samo. A dziewczyny cisza
Hej dziewczyny! Dopiero teraz jestem w stanie napisać......Leżę teraz podpięta do ktg..balon juz na szczęście w koszu...a po ktg będą sprawdzać jak sie sprawy mają ..kuźwa wszystko wszystkim ale ja się na to nie pisałam🙈w następną ciążę zachodzi stary jesli już 🤣

A @Strusio85 pewnie śpi przed jutrem 😊
 
Hej dziewczyny! Dopiero teraz jestem w stanie napisać......Leżę teraz podpięta do ktg..balon juz na szczęście w koszu...a po ktg będą sprawdzać jak sie sprawy mają ..kuźwa wszystko wszystkim ale ja się na to nie pisałam🙈w następną ciążę zachodzi stary jesli już 🤣

A @Strusio85 pewnie śpi przed jutrem 😊
Rozwarcie wyszło 2-3cm...biora mnie na porodówkę..czyli wszystko idzie jak powinno...chyba 🤔🤷‍♀️
 
Dżiiiizaaaas, ale się dzieje, dziewczyny 😵
@TeklaOla , jak wszystko dalej tak dobrze pójdzie i akcja porodowa zacznie nabierac tempa to możesz do południa przywitać maluszka na świecie! A my nadal nie wiemy czy to chlopiec czy dziewczynka! Co za emocje. Z Tobą to się nudzić nie można 😃 Trzymam kciuki!!!

@Strusio85, daj znać jak u Ciebie! O której planowana cesarka?
 
Co za emocje.
Powodzenia dziewczyny ❤️
Jak jestem na forum od 4 lat tak dwóch porodów na raz jeszcze nie było 🙂😊. Oby więcej takich dni ❤️❤️❤️

Były, były. Ja i Rapita urodzilysmy w tym samym dniu 😆 tyle, że mi tak nagle odeszły wody w nocy i zdałam relacje dopiero kilka dni po 😆 niech 5.04. będzie szczęśliwym dniem dla naszych mamusiek💪💪💪❤❤❤❤
 
Hej dziewczyny! Dopiero teraz jestem w stanie napisać......Leżę teraz podpięta do ktg..balon juz na szczęście w koszu...a po ktg będą sprawdzać jak sie sprawy mają ..kuźwa wszystko wszystkim ale ja się na to nie pisałam🙈w następną ciążę zachodzi stary jesli już 🤣

A @Strusio85 pewnie śpi przed jutrem 😊
Powodzenia. Trzymaj się już niedługo zapomnisz o bólu
 
reklama
Do góry