reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Strusio85 wszystko będzie dobrze, pomyśl o tym że kiedyś (jakiś czas temu) nawet nie sadzilas że po tym wszystkim co przeszłaś, będzie ci dane takie szczęście. Odpoczywaj i cierpliwie czekaj, dajesz nam nadzieję że w końcu kiedyś może i nasze marzenia🧞 też się spełnią 🤞czekamy na Frania razem z tobą 🤱
 
Hej 32dni😊 tak walizka juz spakowana oprócz kosmetyków. U mnie nie ma opcji by po terminie lekarz prowadzący skierowanie wystawi mi 3dni przed chyba że poród zacznie się prędzej mam jechac😁.Mnie o dziwo plecy przestały ale biodra w nocy masakra juz nie wiem na którym boku leżeć. Przypomnij na kiedy ty masz?
To Tobie zostały 32 dni a mi 23..bo ja mam termin 22.04.
Tez tak mam że jak za długo na jednym boku leżę to wtedy masakra bo biodro boli..a weź tu się w nocy przekaturlaj na drugą stronę 🙈🤣
 
U mnie komedia. Część mam spakowana, resztę pakuje mąż....i aż się boje🙈🙉🤣
Odważnie 🤭 ja spakowałam tą walizkę z glw rzeczami a taką z moimi ciuchami na wyjście jeszcze nie (bo się nie mieszczę w 1🙈) i też się boję ze stary bdz musiał ogarnąć a wtedy to może mi i dwie różne skarpety wziąć 🤣
 
Mnie bolą plecy ...myślałam, że odleżyny ale widzę, że i Wy z nimi macie problem - widocznie już za duży ciężar dźwigamy.
Mi stary truje że moja wina bo go przed ciążą nie słuchałam i nie wzmacniałam pleców ćwiczeniami itp...troche ma rację no ale teraz co..teraz już sobie może pogadać 🤷‍♀️
 
Dziewczyny. Wiecie może co to za badanie "wrodzone niedobory białek C8 i S9 "
Bo w żadnym laboratorium nie wiedzą co to 🤦
 
reklama
Do góry