reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Cześć Dziewczyny, wracam do Was. Musiałam odpocząć, ostatnio walczyłam we wrześniu.
W międzyczasie gratki dla tych z Was, którym się udało :) za resztę standardowo trzymam kciuki :)
Jestem dziś po punkcji, było dużo pęcherzyków, pobrano mi 8 komórek, w czwartek prawdopodobnie transfer.

Czy któraś z Was byłaby tak miła i przypomniała mi kiedy i w jakich ilościach jeść ananasa? Zawsze zapominam 😂
 
Jutro mają mi dać cos na wywołanie ale czy mnie zostawią to nie wiem...wolałabym tak bo martwi mnie to..ale dowiem sie wszystkiego rano
Wow to się porobiło ale na pewno wszystko będzie dobrze ! Jak Ci maja cos dać na wywołanie to mozliwe ze jutro będziesz tulić w ramionach swojego skarba :) na pewno będzie dobrze ! Mocne kciuki 😊
 
Jutro mają mi dać cos na wywołanie ale czy mnie zostawią to nie wiem...wolałabym tak bo martwi mnie to..ale dowiem sie wszystkiego rano
Nie wiem jak jest w Anglii, ale w Polsce najczęściej zajładają cewnik Foleya a potem podają oksytocynę na skurcze. Wtedy będziesz musiała być stale monitorowana pod KTG. Raczej już Cię niewypuszczą🤪

TeklaOla dawaj znać i powodzenia✊✊
 
Nie wiem jak jest w Anglii, ale w Polsce najczęściej zajładają cewnik Foleya a potem podają oksytocynę na skurcze. Wtedy będziesz musiała być stale monitorowana pod KTG. Raczej już Cię niewypuszczą🤪

TeklaOla dawaj znać i powodzenia✊✊
Dzięki dziewczyny..Tak się boję 😳
 
reklama
@Strusio85 i dziewczyny !!! Byłam dziś na usg..okazało się, że poziom wód płodowych mi sie bardzo obniżył i jutro idę na wywołanie 😳
Martwi mnie to że mam mało tych wód i czy z dzieckiem wszystko ok, ale sprawdzaly i niby mi wody nie odeszły jeszcze..ale mimo wszystko nie chcą czekać dłużej...szok i niedowierzanie...i stres na całego!
Nie dasz się wbić w kolejkę Strusio 85 🤪 będziesz wcześniej albo razem 😁
 
Do góry