reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama

Załączniki

  • 347ccd06-6a66-4edc-b7f7-64c7feb5a688.jpeg
    347ccd06-6a66-4edc-b7f7-64c7feb5a688.jpeg
    59,9 KB · Wyświetleń: 27
  • 21c1c113-4c45-4fec-bb67-848f66258ca1.jpeg
    21c1c113-4c45-4fec-bb67-848f66258ca1.jpeg
    49,4 KB · Wyświetleń: 26
Cześć Dziewczyny!
JA - PCOS, MĄŻ - KRYPTOZOOSPERMIA
Staramy się, o dziecko ponad 2 lata, w lutym 2022 zdecydowaliśmy się na In vitro.
Droga była kręta jak nie lekarz na urlopie to święta, potem po punkcji w czerwcu hiperstymulacja, potem problem z gruczołem Barholina. Ale w końcu 22.03.2023 miałam transfer, jedynego trzydniowego ❄️.
Dziś mam 9dpt - wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam popołudniu test sikany - wyszedł negatywny. Od kilku dni boli mnie brzuch jak na okres, do tego mam bardzo nabrzmiałe piersi. Jutro jadę na betę. Dziś przeleciałam cały internet, żeby wyszukać informacji czy są jeszcze szanse ? Proszę dajcie znać czy ktoś miał podobnie i proszę trzymajcie kciuki ♥️
 
Cześć Dziewczyny!
JA - PCOS, MĄŻ - KRYPTOZOOSPERMIA
Staramy się, o dziecko ponad 2 lata, w lutym 2022 zdecydowaliśmy się na In vitro.
Droga była kręta jak nie lekarz na urlopie to święta, potem po punkcji w czerwcu hiperstymulacja, potem problem z gruczołem Barholina. Ale w końcu 22.03.2023 miałam transfer, jedynego trzydniowego ❄️.
Dziś mam 9dpt - wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam popołudniu test sikany - wyszedł negatywny. Od kilku dni boli mnie brzuch jak na okres, do tego mam bardzo nabrzmiałe piersi. Jutro jadę na betę. Dziś przeleciałam cały internet, żeby wyszukać informacji czy są jeszcze szanse ? Proszę dajcie znać czy ktoś miał podobnie i proszę trzymajcie kciuki ♥️
Tylko beta prawdę ci powie
 
Cześć Dziewczyny!
JA - PCOS, MĄŻ - KRYPTOZOOSPERMIA
Staramy się, o dziecko ponad 2 lata, w lutym 2022 zdecydowaliśmy się na In vitro.
Droga była kręta jak nie lekarz na urlopie to święta, potem po punkcji w czerwcu hiperstymulacja, potem problem z gruczołem Barholina. Ale w końcu 22.03.2023 miałam transfer, jedynego trzydniowego ❄️.
Dziś mam 9dpt - wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam popołudniu test sikany - wyszedł negatywny. Od kilku dni boli mnie brzuch jak na okres, do tego mam bardzo nabrzmiałe piersi. Jutro jadę na betę. Dziś przeleciałam cały internet, żeby wyszukać informacji czy są jeszcze szanse ? Proszę dajcie znać czy ktoś miał podobnie i proszę trzymajcie kciuki ♥️
Robiłaś dzisiaj betę? Daj znać jaki wynik
 
@Strusio85 i dziewczyny !!! Byłam dziś na usg..okazało się, że poziom wód płodowych mi sie bardzo obniżył i jutro idę na wywołanie 😳
Martwi mnie to że mam mało tych wód i czy z dzieckiem wszystko ok, ale sprawdzaly i niby mi wody nie odeszły jeszcze..ale mimo wszystko nie chcą czekać dłużej...szok i niedowierzanie...i stres na całego!
 
@Strusio85 i dziewczyny !!! Byłam dziś na usg..okazało się, że poziom wód płodowych mi sie bardzo obniżył i jutro idę na wywołanie 😳
Martwi mnie to że mam mało tych wód i czy z dzieckiem wszystko ok, ale sprawdzaly i niby mi wody nie odeszły jeszcze..ale mimo wszystko nie chcą czekać dłużej...szok i niedowierzanie...i stres na całego!
O kurcze TeklaOla ja jutro mam wizytę teraz mnie wystraszyłaś. A to juz jutro czy jutro masz być w szpitalu i będą obserwować.
 
reklama
Do góry