reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2022

rozumie😔przykro mi. Może uda się załatwić z psychologiem. A jak nie ja bym próbowała u swojego prowadzącego. A przyjmuje on tam gdzie leżysz? No ja dziś mam 35+2 coś kojarzę ze ty parę dni po mnie. Wyjdziesz juz niedługo i z maluda i mężem wspólnie wybierzecie się na spacer. Wyobrażam sobie jak się czujesz w szpitalu ale to dla Waszego dobra. Mój mlody w 33+2 ważył 2586g. A Twoj jest ułożony główka do dołu.
To chyba duże dzieciątko Ci się trafiło bo mój idealnie w środku normy dla swojego wieku 🙂
Niestety przed chwilą był obchod i białko w moczu było śladowe tydzień temu ( w normie) ...teraz zaczęło rosnąć... 😔... Ja to mam jednak pecha. Zaświadczenie zdobędę od mojej psychiatry bez problemu na szczęście .
 
reklama
To chyba duże dzieciątko Ci się trafiło bo mój idealnie w środku normy dla swojego wieku 🙂
Niestety przed chwilą był obchod i białko w moczu było śladowe tydzień temu ( w normie) ...teraz zaczęło rosnąć... 😔... Ja to mam jednak pecha. Zaświadczenie zdobędę od mojej psychiatry bez problemu na szczęście .
No i żebym to ja jadla bóg wie ile🙊 fajnie ze uda się załatwić zaświadczenie. Trzymam za Was cały czas kciuki. Będzie dobrze.
 
To chyba duże dzieciątko Ci się trafiło bo mój idealnie w środku normy dla swojego wieku 🙂
Niestety przed chwilą był obchod i białko w moczu było śladowe tydzień temu ( w normie) ...teraz zaczęło rosnąć... 😔... Ja to mam jednak pecha. Zaświadczenie zdobędę od mojej psychiatry bez problemu na szczęście .
A masz jakiś stan podgoraczkowy? Lub te nerki cie bolą?
 
Póki co wszystko ok. Nawet ciśnienie już w normie.
Hej dziewczyny! Jak tam samopoczucie? 😊
@Strusio85 cieszę się że ciśnienie w normie..to dobre wieści! 😁 ja też miałam przez chwilę białko w moczu ale ale samo sie unormowało..czytałam że to normalne w ciąży więc może nie warto się stresować 😉
@Katia83 a ty jak tam?

Ja już 36 tyg i powiem szczerze że coraz ciężej..dzwoniłam dzisiaj do pracy że biorę chorobowe ale stara nie zorientowała się że to uruchamia mi macierzyński, chyba liczy że ja wrócę za parę dni...za to po głosie słyszałam że była wsciekła...heh...no cóż..ja miałam taki weekend że prawie cały przepłakałam bo tak mnie plecy bolały więc nie ma opcji że wrócę do pracy przed porodem.
Aaa i za tydzień w poniedziałek mam usg I wizytę w szpitalu także zobaczymy co powiedzą..w ogóle mam anemię i w końcu dostałam żelazo na receptę..piszę że w końcu bo od dłuższego czasu im mówiłam że chyba mam anemię bo czułam sie mega zmęczona itp..ale oczywiście oni wiedzą lepiej 😏
 
reklama
Hej dziewczyny! Jak tam samopoczucie? 😊
@Strusio85 cieszę się że ciśnienie w normie..to dobre wieści! 😁 ja też miałam przez chwilę białko w moczu ale ale samo sie unormowało..czytałam że to normalne w ciąży więc może nie warto się stresować 😉
@Katia83 a ty jak tam?

Ja już 36 tyg i powiem szczerze że coraz ciężej..dzwoniłam dzisiaj do pracy że biorę chorobowe ale stara nie zorientowała się że to uruchamia mi macierzyński, chyba liczy że ja wrócę za parę dni...za to po głosie słyszałam że była wsciekła...heh...no cóż..ja miałam taki weekend że prawie cały przepłakałam bo tak mnie plecy bolały więc nie ma opcji że wrócę do pracy przed porodem.
Aaa i za tydzień w poniedziałek mam usg I wizytę w szpitalu także zobaczymy co powiedzą..w ogóle mam anemię i w końcu dostałam żelazo na receptę..piszę że w końcu bo od dłuższego czasu im mówiłam że chyba mam anemię bo czułam sie mega zmęczona itp..ale oczywiście oni wiedzą lepiej 😏
Hej my nawet nawet😊 najbardziej dokuczają noce spac coś nie mogę. Ale ogólnie jest dobrze i odliczamy dni😉32😁
 
Do góry