reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Powiedzcie mi gdzie przyjmuję doktor Sydor?
Może do niego spróbuję skoro do Paśnika nie zapisują już
Byłam u jednego i drugiego i zdecydowanie bardziej byłam zadowolona z wizyty u doc. P. Pomimo jego sławy jest człowiekiem bardzo pokornym i sluchajacym pacjeta. Dr S. za to przepisuje silne leki i na pytania jakie są skutki uboczne odp że żadne! Docent za to jest swiadomy tych skutków:) Może jeszcze ktoś odstąpi Ci termin :) takie są moje doświadczenia z tymi lekarzami. Ale może trafiłam na zły dzień dr S ;)
 
Dziewczyny u mnie w końcu zaczęło sie wczoraj kreawienie , szczerze mówiąc myślałam, że łagodniej to przejde , dzis miałam naprawde bardzo silne skurcze brzucha 😞😞
 
Czy ktoś się zna na tym badaniu? Czekam na wizytę immunologa ale może ktoś miał podobny wynik?
 

Załączniki

  • 4B2B9EA7-4CD1-4ECD-B76B-10DA3B69FFB5.jpeg
    4B2B9EA7-4CD1-4ECD-B76B-10DA3B69FFB5.jpeg
    317,7 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Powiedzcie mi gdzie przyjmuję doktor Sydor?
Może do niego spróbuję skoro do Paśnika nie zapisują już
Najłatwiej się do niego dostać w Sport Medicum w Krakowie. Przyjmuje w środy i podobno piątki. Jeśli podadzą Ci jakiś odległy termin, to dzwoń we wtorek lub czwartek rano i pytaj czy jakiś termin się nie zwolnił. Panie z rejestracji potwierdzają terminy dzień przed wizytą i nieraz ktoś rezygnuje. Ja właśnie tak się do niego dostałam pierwszy raz z dnia na dzień.
Nie byłam u innych immunologów, ale mój ginekolog z kliniki polecał tylko jego jako najbardziej rozsądnego immunologa. Bardzo wielu lekarzy trzyma się jego zaleceń. Znam też wiele trudnych przypadków gdzie z jego pomocą dziewczynom udało się zajść w ciążę. Nie pcha też w szczepienia jak większość innych jego kolegów po fachu.
 
Do góry