reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2022

Dzięki za odpowiedź, ja niestety za daleko
Najłatwiej się do niego dostać w Sport Medicum w Krakowie. Przyjmuje w środy i podobno piątki. Jeśli podadzą Ci jakiś odległy termin, to dzwoń we wtorek lub czwartek rano i pytaj czy jakiś termin się nie zwolnił. Panie z rejestracji potwierdzają terminy dzień przed wizytą i nieraz ktoś rezygnuje. Ja właśnie tak się do niego dostałam pierwszy raz z dnia na dzień.
Nie byłam u innych immunologów, ale mój ginekolog z kliniki polecał tylko jego jako najbardziej rozsądnego immunologa. Bardzo wielu lekarzy trzyma się jego zaleceń. Znam też wiele trudnych przypadków gdzie z jego pomocą dziewczynom udało się zajść w ciążę. Nie pcha też w szczepienia jak większość innych jego kolegów po fachu.
Dzięki za odpowiedź ale ja nie mogę mieć wizyty z dnia na dzień bo za daleko mieszkam. Napisałam do rejestracji do docenta P. Poczekam na odpowiedź
 
reklama
Byłam u jednego i drugiego i zdecydowanie bardziej byłam zadowolona z wizyty u doc. P. Pomimo jego sławy jest człowiekiem bardzo pokornym i sluchajacym pacjeta. Dr S. za to przepisuje silne leki i na pytania jakie są skutki uboczne odp że żadne! Docent za to jest swiadomy tych skutków:) Może jeszcze ktoś odstąpi Ci termin :) takie są moje doświadczenia z tymi lekarzami. Ale może trafiłam na zły dzień dr S ;)
Nie mam może porównania bo jestem pacjentką tylko docenta Paśnika ale polecam go z całego serca❤️ Cudowny , pomocny i empatyczny lekarz oraz człowiek ( w dzisiejszych czasach rzadkość). Miałam u niego 2 wizyty a pozostaje ze mną w stałym kontakcie ( nieodpłatnie). Wypisuje recepty, odpisuje mi na każdego maila i każde pytanie. No i najważniejsze - jego zalecenia mi pomogły 🥰 też bym doradzała polowanie na termin do niego.
 
Dziewczyny u mnie w końcu zaczęło sie wczoraj kreawienie , szczerze mówiąc myślałam, że łagodniej to przejde , dzis miałam naprawde bardzo silne skurcze brzucha 😞😞
Niestety to nic przyjemnego ale do przeżycia. Bierz leki przeciwbólowe ale w żadnym razie rozkurczowych ( typu nospa). O to chodzi by się organizm dokładnie oczyścił ( a to niestety wymaga skurczania i obkurczania).
 
Dziewczyny nie wiem co się dzieje, podpowiedzcie co to może być... W prawdzie starania z iv zakończyliśmy, ale ciągle próbujemy naturalnie. W niedzielę (w dniu spodziewanej miesiączki), nie dostałam jej tak jak zwykle, tylko zaczęło się wydzieliną zabarwioną delikatnie na różowo, później znowu różowa woda. Myślałam że okres się rozkręci ale do dziś mam takie różowo na przemian z brązowymi palmieniami. Krew kilka kropel pojawiła się w poniedziałek i to tyle. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Czy to możliwe żebym zaczynała zmieniać się i przygotowywać do menopauzy?(38l) nigdy nie miałam takiego okresu. Zawsze po dniu się rozkręcał.
 
Dziewczyny nie wiem co się dzieje, podpowiedzcie co to może być... W prawdzie starania z iv zakończyliśmy, ale ciągle próbujemy naturalnie. W niedzielę (w dniu spodziewanej miesiączki), nie dostałam jej tak jak zwykle, tylko zaczęło się wydzieliną zabarwioną delikatnie na różowo, później znowu różowa woda. Myślałam że okres się rozkręci ale do dziś mam takie różowo na przemian z brązowymi palmieniami. Krew kilka kropel pojawiła się w poniedziałek i to tyle. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Czy to możliwe żebym zaczynała zmieniać się i przygotowywać do menopauzy?(38l) nigdy nie miałam takiego okresu. Zawsze po dniu się rozkręcał.
Robiłaś może test?
Są przykłady na tym forum i poprzednim na kafeterii że cuda się zdarzają
 
reklama
Do góry