reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2022

reklama
Ciężko uwierzyć, bo pamiętam jakbym dopiero wczoraj robiła test ciążowy🙂
Dojście do tego etapu wydawało mi się jakąś abstrakcją

Gratuluję zdrowej córeczki🥰
Doskonale Cię rozumiem ...♥️ U mnie 15 tc...i szczerze ...też mam wrażenie, że to jakieś science fiction i etap którego nie sądziłam, że dożyję 🤪🥰... Od wczoraj mam wrażenie, że czuje młodego ruchy - to nie są oczywiście kopniaki czy mocniejsze szturchnięcia ale takie dziwne łaskotanie, bulgotanie, którego nigdy wcześniej nie doświadczyłam 🙈🙊🙉🥰
 
Ostatnia edycja:
Doskonale Cię rozumiem ...♥️ U mnie 15 tc...i szczerze ...też mam wrażenie, że to jakieś science fiction i etap którego nie sądziłam, że dożyję 🤪🥰... Od wczoraj mam wrażenie, że czuje młodego ruchy - to nie są oczywiście kopniaki czy mocniejsze ruchy ale takie dziwne łaskotanie, bulgotanie, którego nigdy wcześniej nie doświadczyłam 🙈🙊🙉🥰
Strusio to już 15tc🙉
Czas jednak goni😁
Jak się latami dostaje same porażki to już się człowiek tak do tego przyzwyczaja, że zajście i utrzymanie w ciąży wydaje się czymś niemożliwym🙂
Ja dalej się nie przyzwyczaiłam do myśli, że jestem w ciąży😂
 
Strusio to już 15tc🙉
Czas jednak goni😁
Jak się latami dostaje same porażki to już się człowiek tak do tego przyzwyczaja, że zajście i utrzymanie w ciąży wydaje się czymś niemożliwym🙂
Ja dalej się nie przyzwyczaiłam do myśli, że jestem w ciąży😂
Sama nie wierzę, że to już 15 tc 🙈🙊🙉... To prawda .. po tylu porażkach człowiek nie przywykł, że może być w końcu ok 🤪... Ja też jakoś wypieram .. teraz jeszcze jak po 1 trymestrze objawy ciążowe takie jak mdłości czy zmęczenie zmalały to już wogole trudno mi uwierzyć , że jestem w ciąży i że w brzuchu rośnie mały człowiek...🙉
Do tej pory nie doczekałam się bólu piersi 🤣 chyba są niewzruszone tym co się dzieje 🤣🤣
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry