reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Ciężko uwierzyć, bo pamiętam jakbym dopiero wczoraj robiła test ciążowy🙂
Dojście do tego etapu wydawało mi się jakąś abstrakcją

Gratuluję zdrowej córeczki🥰
Doskonale Cię rozumiem ...♥️ U mnie 15 tc...i szczerze ...też mam wrażenie, że to jakieś science fiction i etap którego nie sądziłam, że dożyję 🤪🥰... Od wczoraj mam wrażenie, że czuje młodego ruchy - to nie są oczywiście kopniaki czy mocniejsze szturchnięcia ale takie dziwne łaskotanie, bulgotanie, którego nigdy wcześniej nie doświadczyłam 🙈🙊🙉🥰
 
Ostatnia edycja:
Doskonale Cię rozumiem ...♥️ U mnie 15 tc...i szczerze ...też mam wrażenie, że to jakieś science fiction i etap którego nie sądziłam, że dożyję 🤪🥰... Od wczoraj mam wrażenie, że czuje młodego ruchy - to nie są oczywiście kopniaki czy mocniejsze ruchy ale takie dziwne łaskotanie, bulgotanie, którego nigdy wcześniej nie doświadczyłam 🙈🙊🙉🥰
Strusio to już 15tc🙉
Czas jednak goni😁
Jak się latami dostaje same porażki to już się człowiek tak do tego przyzwyczaja, że zajście i utrzymanie w ciąży wydaje się czymś niemożliwym🙂
Ja dalej się nie przyzwyczaiłam do myśli, że jestem w ciąży😂
 
Strusio to już 15tc🙉
Czas jednak goni😁
Jak się latami dostaje same porażki to już się człowiek tak do tego przyzwyczaja, że zajście i utrzymanie w ciąży wydaje się czymś niemożliwym🙂
Ja dalej się nie przyzwyczaiłam do myśli, że jestem w ciąży😂
Sama nie wierzę, że to już 15 tc 🙈🙊🙉... To prawda .. po tylu porażkach człowiek nie przywykł, że może być w końcu ok 🤪... Ja też jakoś wypieram .. teraz jeszcze jak po 1 trymestrze objawy ciążowe takie jak mdłości czy zmęczenie zmalały to już wogole trudno mi uwierzyć , że jestem w ciąży i że w brzuchu rośnie mały człowiek...🙉
Do tej pory nie doczekałam się bólu piersi 🤣 chyba są niewzruszone tym co się dzieje 🤣🤣
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry