reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

No właśnie muszę wybrać bo mam kilka pozycji... Chyba zacznę od książki o Afryce ♥️
O dzieciach z Etiopii? 🤣🤭

Ja czytam jakieś ciążowe poradniki ale zmieniam tez tematyke bo mnie ..nudza😜
No i zaczęłam "potop"..zawsze chciałam przeczytać ale postanowiłam ze przeczytam bedac w ciąży bo moja mama czytala bedac ze mna w ciąży i stad moje imie się wzięło 😜
 
reklama
O dzieciach z Etiopii? 🤣🤭

Ja czytam jakieś ciążowe poradniki ale zmieniam tez tematyke bo mnie ..nudza😜
No i zaczęłam "potop"..zawsze chciałam przeczytać ale postanowiłam ze przeczytam bedac w ciąży bo moja mama czytala bedac ze mna w ciąży i stad moje imie się wzięło 😜
🤣🤣🤣...może będzie wzmianka. Choć głównie o podróżach i różnych zakątkach Afryki. Ogólnie uwielbiam te strony .🥰🥰🥰...w Madagaskarze się zakochałam 😍.. Może uda mi się wrócić tam kiedyś już w 3 ❤️
 
🤣🤣🤣...może będzie wzmianka. Choć głównie o podróżach i różnych zakątkach Afryki. Ogólnie uwielbiam te strony .🥰🥰🥰...w Madagaskarze się zakochałam 😍.. Może uda mi się wrócić tam kiedyś już w 3 ❤️
Haha ja nigdy nie byłam w tamtych rejonach.
Mi się marzy podróż do Peru i zwiedzanie ameryki południowej ale teraz to chyba musimy z tym poczekać 😜
 
Haha ja nigdy nie byłam w tamtych rejonach.
Mi się marzy podróż do Peru i zwiedzanie ameryki południowej ale teraz to chyba musimy z tym poczekać 😜
Też super kierunek 🥰...fakt. Póki co to możemy podróżowac w wyobraźni 🤣 zwłaszcza ja po wczorajszej akcji. Na szczęście wkładki dziś białe więc to plamienie było przejściowe. Ufff😁
 
reklama
Do góry