reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Dziś już się może tego dowiesz 🥰dawaj znać po USG ❤️
Nie właśnie nie bo tutaj płeć określają dop po 16 tyg.ale my chcemy niespodziankę 😁
Poki co z usg wszystko wygląda prawidłowo..dzidziuś rośnie zdrowo 😁
Teraz czekamy 10 dni na wyniki z krwi czy wszystko ok🤞🙏✊ takze proszę nie przestawajcie trzymac kciuki za nas🤞✊🙏
 
Nie właśnie nie bo tutaj płeć określają dop po 16 tyg.ale my chcemy niespodziankę 😁
Poki co z usg wszystko wygląda prawidłowo..dzidziuś rośnie zdrowo 😁
Teraz czekamy 10 dni na wyniki z krwi czy wszystko ok🤞🙏✊ takze proszę nie przestawajcie trzymac kciuki za nas🤞✊🙏
Ja tam jestem bardzo ciekawa co siedzi w moim brzuchu ...lubię niespodzianki ale w tej sytuacji nie mogę się doczekać aż się dowiem 🥰
Super. Ja mam w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok ❤️
Trzymam trzymam 😁
 
Hej wszystkim 🥰 właśnie zadzwoniła do mnie Pani dr. Z 3 zarodkow tylko jeden jest prawidłowy trochę mi smutno bo miałam nadzieje ze wszystkie będą zdrowe. Ale zawsze mamy tego jednego szczęśliwca ❤️
Hejka. Mówiłaś coś o próbnym transferze.. wiesz może jaki to koszt tych dodatkowych badań? Mi powiedziała, że jak się teraz nie uda to następnym razem powinniśmy zrobić transfer próbny. W czwartek mam transfer 🙂
 
Hejka. Mówiłaś coś o próbnym transferze.. wiesz może jaki to koszt tych dodatkowych badań? Mi powiedziała, że jak się teraz nie uda to następnym razem powinniśmy zrobić transfer próbny. W czwartek mam transfer 🙂
Kochana moja ginekolozka zanim dopuści mnie do transferu robi dużo dodatkowych badań min PTA ale jak widać słusznie z 3 zarodkow jest tylko jeden prawidłowy i żeby go nie zmarnować Pani dr mówiła o próbnym. Wszystko będę wiedziała na następnej wizycie wszystko zależy od mojego endo. Kochana jaki koszt nie wiem już przestałam nawet pytać bo trochę już pieniążków poszło..
 
Czy możecie mi powiedzieć jaki powinien być estradiol i progesteron w 2/3dc w cyklu naturalnym? Zrobiłam wyniki a wizytę mam dopiero w poniedziałek. Estradiol mam 115 a progesteron 0.32. Czy to jest ok?
 
Kochana moja ginekolozka zanim dopuści mnie do transferu robi dużo dodatkowych badań min PTA ale jak widać słusznie z 3 zarodkow jest tylko jeden prawidłowy i żeby go nie zmarnować Pani dr mówiła o próbnym. Wszystko będę wiedziała na następnej wizycie wszystko zależy od mojego endo. Kochana jaki koszt nie wiem już przestałam nawet pytać bo trochę już pieniążków poszło..
Kiedy masz wizytę? Ja już dostałam okres i jak dobrze pójdzie to za ok 2 tyg transfer!!!
 
reklama
Do góry