reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Kochana moja ginekolozka zanim dopuści mnie do transferu robi dużo dodatkowych badań min PTA ale jak widać słusznie z 3 zarodkow jest tylko jeden prawidłowy i żeby go nie zmarnować Pani dr mówiła o próbnym. Wszystko będę wiedziała na następnej wizycie wszystko zależy od mojego endo. Kochana jaki koszt nie wiem już przestałam nawet pytać bo trochę już pieniążków poszło..
Haha.. jak to się już boję nawet pytać ... Dzisiaj byłam na USG myślałam że zapłacę 100 zł tylko a tu podwyżka i USG już 130 zł poza tym za leki dodatkowo zapłaciłam 400 zł 😂😂
 
reklama
Haha.. jak to się już boję nawet pytać ... Dzisiaj byłam na USG myślałam że zapłacę 100 zł tylko a tu podwyżka i USG już 130 zł poza tym za leki dodatkowo zapłaciłam 400 zł 😂😂
Ja ostatnio robiłam cytologię bo już ponad rok temu a wynik ma być podobno do roku wiec idę zapłacić za cytologię.. a ty Pani się mnie pyta czy płace teraz 1900 zł za mrożenie czy potem 😭😭😂🥰
 
Ja ostatnio robiłam cytologię bo już ponad rok temu a wynik ma być podobno do roku wiec idę zapłacić za cytologię.. a ty Pani się mnie pyta czy płace teraz 1900 zł za mrożenie czy potem 😭😭😂🥰
Na prawdę... Ja myślałam, że za zamrożenie 1000 zł.. a jak mam zamrożone tylko do 16 grudnia... Więc potem kolejny wydatek 🤔🤔😁😁
 
Dziewczynki. Dziś 12+2. Od dwóch dni mam zaparcia na maxa ( czuję się zagazowana i mam problem z wypróżnianiem). Wczoraj wieczorem zaczęłam mieć skurcze po prawej stronie brzucha / podbrzusza. Męczyło mnie to w nocy. Wzięłam nospe max i magnez ale cały czas czuję delikatne skurcze po tej stronie ( raz bliżej pachwiny , raz koło jajnika) .. Zaczynam panikować. Czy to może być od jelit czy może to skurcze przepowiadające coś złego 🙈czy któraś z Was tak miała i było ok ?
 
Dziewczynki. Dziś 12+2. Od dwóch dni mam zaparcia na maxa ( czuję się zagazowana i mam problem z wypróżnianiem). Wczoraj wieczorem zaczęłam mieć skurcze po prawej stronie brzucha / podbrzusza. Męczyło mnie to w nocy. Wzięłam nospe max i magnez ale cały czas czuję delikatne skurcze po tej stronie ( raz bliżej pachwiny , raz koło jajnika) .. Zaczynam panikować. Czy to może być od jelit czy może to skurcze przepowiadające coś złego 🙈czy któraś z Was tak miała i było ok ?
Kochana, to po prostu ciąża 🙂 problemy z wypróżnianiem to w ciąży nic nadzwyczajnego, a te skurcze wyglądają mi bardziej na pracę macicy, musi przecież zapewnic miejsce dla coraz większego dzieciątka. Skurcze przepowiadające wyglądają zupełnie inaczej :)
 
Ale jestem dzban. Pisałaś o skurczach przepowiadających coś złego 🙈 moim zdaniem nic złego się nie dzieje, ja również miałam takie klucia w okolicach jajnika, że się czasem wyprostować nie mogłam. A to po prostu organizm tak pracował :)
 
Ale jestem dzban. Pisałaś o skurczach przepowiadających coś złego 🙈 moim zdaniem nic złego się nie dzieje, ja również miałam takie klucia w okolicach jajnika, że się czasem wyprostować nie mogłam. A to po prostu organizm tak pracował :)
Dziękuję kochana za odpowiedź. Napisałam też do mojego gina czy takie skurcze to powód do niepokoju to odpisał mi, że to przez zaparcia i żeby się nie martwić. Ufff .. troszeczkę stres mi przeszedł ... Oby faktycznie to było nic takiego ♥️
 
reklama
Do góry