reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Dziewczynki. Ale miałam wczoraj stres. Tydzień temu mialam histeriskopie i powiedziano mi, że mam się po wynik zgłosić za 2 tyg conajmniej i potem wizytę u lekarza. Wczoraj spotkałam się z koleżankami a tu telefon z kliniki. Zamarłam bo minął niecały tydzień a zwykle jak dzwonią za wcześnie to znaczy, że to pilne.
W słuchawce usłyszałam głos pana doktora :Dzień dobry. Doszliśmy przyczyny niepowodzeń donoszenia ciąży u Pani.
Ja prawie zawał, że zaraz mi powie o nowotworze jakimś. A on mi na to : ma pani subkliniczny stan zapalny. Musi pani brać 6 dni antybiotyk i pozbędziemy się tego... Jej...jak się cieszę, że to nic takiego 😁😁😁😁
@MamaAniola trzymam kciuki za lekkie i szybkie rozwiązanie ❤️
Strusio to dobrze, że to wykryli u Ciebie. Może dzięki temu następnym razem ciąża będzie już bez komplikacji🙂
 
Witam jestem tutaj nowa zaczynam stymulację w sierpniu :) lub najpóźniej we wrześniu. Z jednej strony się bardzo cieszę a z drugiej meeega stresuje :) Napisałam tu bo wierze ze jesteście cudowne i będziemy się razem wspierały :)
Witamy 🤗 in vitro wielu z nas pozwoliło spełnić swoje największe marzenie, wierzę że i tak będzie w Twoim przypadku! Jaka jest u Was przyczyna ivf?
 
Witamy 🤗 in vitro wielu z nas pozwoliło spełnić swoje największe marzenie, wierzę że i tak będzie w Twoim przypadku! Jaka jest u Was przyczyna ivf?
Ja jestem całkowicie zdrowa mam 33 lata ale wszystkie wyniki super. Mona ginekolożka wysłała mnie na HSK tak profilaktycznie i okazało się ze miałam 4 małe polipy które usunięto wiec super. Ja jestem druga żona mojego męża. On ma już syna z 1 małżeństwa ale jego „cudowna” ex poprosiła o wazektomie. On nie myśląc się zgodził a teraz bardzo chcemy dzidziusia. Badanie nasienia oczywiście zero plemników. Wszystkie badania ma dobre, które świadczą o posiadaniu nasienia (w jądrach). 30.07 ma mieć biopsje mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. Jestem położna pracująca na sali porodowej, kocham swoj zawód. Widząc te maluszki chęć bycia mama jest jeszcze większa ❤️
 
reklama
Do góry