reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2022

reklama
Wiecie co dziewczyny....
Kiedyś prowadził mnie lekarz, który powiedział "łatwiej w ciążę zajść, niż ją potem utrzymać". Tak się teraz zastanawiam.... Odp mu wtedy, że ja uważam inaczej, bo osobiście w żadnej ciąży nie byłam od kilku lat starań, a on że jeszcze zmienię zdanie.
Minęły lata, poroniłam jedna ciążę naturalną, donosilam jedną ciążę z in vitro i wiecie co???
Tyle, ile się martwiłam podczas ciąży o moje nienarodzone wówczas dziecko i tyle ile razy byłam na wizycie u lekarza, bo coś mnie niepokoiło i tyle, ile jest Waszych historii ze stratą ciąż, stwierdzam, że lekarz miał rację.
Dużo ciężej walczyć o ciążę by ją utrzymać ( mówię tu też o ciężar psychiczny).
A wy jak myślicie ?
 
Hej dziewczyny! Mam pytanie...dzisiaj mam powtórkę badań na tsh i jeszcze jakiś tarczycowych ale czuję się fatalnie od wczoraj...jakieś przeziębienie mnie dopadło i ogólnie jestem 🤧🤒🤕 myślicie że to bdz mieć wpływ na wynik badań?
A ...i jeszcze jedno pytanie..Was teżprzy owulacji bolą piersi? Mnie od kilku dni bolą ale nie jakoś bardzo..zazwyczaj tak mam na tydzień przed okresem a do tego jeszcze mam ze 3 tyg więc 🤷‍♀️ i próbuje sobie przypomnieć czy tak miewałam wcześniej czy nie ale nie pamiętam 🤔
 
Hej dziewczyny! Mam pytanie...dzisiaj mam powtórkę badań na tsh i jeszcze jakiś tarczycowych ale czuję się fatalnie od wczoraj...jakieś przeziębienie mnie dopadło i ogólnie jestem 🤧🤒🤕 myślicie że to bdz mieć wpływ na wynik badań?
A ...i jeszcze jedno pytanie..Was teżprzy owulacji bolą piersi? Mnie od kilku dni bolą ale nie jakoś bardzo..zazwyczaj tak mam na tydzień przed okresem a do tego jeszcze mam ze 3 tyg więc 🤷‍♀️ i próbuje sobie przypomnieć czy tak miewałam wcześniej czy nie ale nie pamiętam 🤔
Przeziębienie nie wpłynie na wynik hormonów tarczycy.
Co do bólu piersi... Może pobolewają Cię faktycznie na owulację. Mnie zawsze akurat pobolewają jajniki przy owu.
A może po prostu masz jakiś wyjątkowy cykl. Takie też się mogą zdarzyć.
 
Dzieje się, dziewczyny 🙈
Dzisiejsze usg wskazało wagę dziecka - 4150g. Zonk.

Porozmawiałam z Pania Doktor i wspólnie doszłyśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem byłaby wcześniejsza indukcja porodu. Dzięki temu uniknę cesarki czy ewentualnie porodu drogami natury prawie 5kg dziecka (jeśli w szpitalu by w ogóle się na to zgodzili). Dostałam skierowanie na patologię ciąży. Wstępnie rozmawialam z mężem jaki temrin byłby ok (trzeba dograć logistykę rodzinna) i na ten moment wszystko wskazuje, że w czwartek rano pojedziemy do szpitala 🙈 nie wiem czy się dostanę, ale spróbujemy...

Dopiero do mnie dociera co się dzieje... To że będę miała w domu małego człowieczka... Niesamowite! A wracając od lekarza jak myslalam o czekającej mnie kilkudniowej rozłące z corka to aż się popłakałam. Trzymajcie, proszę, kciuki!
 
Dzieje się, dziewczyny 🙈
Dzisiejsze usg wskazało wagę dziecka - 4150g. Zonk.

Porozmawiałam z Pania Doktor i wspólnie doszłyśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem byłaby wcześniejsza indukcja porodu. Dzięki temu uniknę cesarki czy ewentualnie porodu drogami natury prawie 5kg dziecka (jeśli w szpitalu by w ogóle się na to zgodzili). Dostałam skierowanie na patologię ciąży. Wstępnie rozmawialam z mężem jaki temrin byłby ok (trzeba dograć logistykę rodzinna) i na ten moment wszystko wskazuje, że w czwartek rano pojedziemy do szpitala 🙈 nie wiem czy się dostanę, ale spróbujemy...

Dopiero do mnie dociera co się dzieje... To że będę miała w domu małego człowieczka... Niesamowite! A wracając od lekarza jak myslalam o czekającej mnie kilkudniowej rozłące z corka to aż się popłakałam. Trzymajcie, proszę, kciuki!
Trzymamy z całych sił !!!
 
reklama
Dzieje się, dziewczyny 🙈
Dzisiejsze usg wskazało wagę dziecka - 4150g. Zonk.

Porozmawiałam z Pania Doktor i wspólnie doszłyśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem byłaby wcześniejsza indukcja porodu. Dzięki temu uniknę cesarki czy ewentualnie porodu drogami natury prawie 5kg dziecka (jeśli w szpitalu by w ogóle się na to zgodzili). Dostałam skierowanie na patologię ciąży. Wstępnie rozmawialam z mężem jaki temrin byłby ok (trzeba dograć logistykę rodzinna) i na ten moment wszystko wskazuje, że w czwartek rano pojedziemy do szpitala 🙈 nie wiem czy się dostanę, ale spróbujemy...

Dopiero do mnie dociera co się dzieje... To że będę miała w domu małego człowieczka... Niesamowite! A wracając od lekarza jak myslalam o czekającej mnie kilkudniowej rozłące z corka to aż się popłakałam. Trzymajcie, proszę, kciuki!
Trzymam za Was kciuki Moja Droga.
Mi w szpitalu powiedzieli, że indukcja porodu może się odbyć po skończonym 38tc więc dobrze wylicz czy już się łapiesz, żebyś nie leżała na marne (mi nie chcieli indukować wcześniej ) mimo że moja dr pracuje w szpitalu, w którym rodziłam (ale jakby nie patrzeć nie prowadziła mnie na patrologii). Z resztą sama mówiła że będziemy ew działać po 38tyg. Chociaż końcem końców Młody zdecydował za nich , dzień przed balkonikiem 😅
Życzę szybkiego obrotu sprawy, oby balonik zadziałał i moment ruszyło po oxytocynie 💪💪
W żaden sposób nie chce Cię martwić ale u mojej znajomej wywołanie trwało tydzień (cukrzyca ciążowa więc indukcja po 38tc), zgłosiła się w poniedziałek (nie reagowała na oxy). W piątek zaprzestali działać no bo weekend więc dostała NOSPE! i końcem końców wznowili oxy w kolejny pon i urodziła. Kolejnej zajęło to 3dni więc nastaw się na kilkanaście dni pobytu😘 a na pewno córcia dobrze będzie bawić się z tatusiem i babciami ❤️❤️
 
Do góry