reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2022

reklama
Dziewczyny, dzięki za wsparcie I ciepłe słowa 😀 zaimponowalyscie mi swoją pamięcią!

To moja taka nie była nawet w 12 dpt😁
Na cyklu sztucznym czy naturalnym jesteś?

MamaAniola na pewno na naturalnym 😅 sztuczne u niej sie nie sprawdzały ... Znam jej historię jeszcze z pierwszej procedury 😅 i forum na kafeterii 🤣

Wszystko się zgadza - w moim przypadku naturalny tylko i wylacznie 😃 tym razem owulacja wywołana dzięki ovitrelle i zalecenie brania luteiny.

Szymon 😍
Szymon 😍
Zawsze chcieliśmy mieć 2-3 dzieciaczków.. wiadomo, życie i problemy z zajściem to zweryfikowały do "oby jedno" ale skoro się udało to może damy radę o z rodzeństwem 😄
Jak tak dalej pójdzie MamoAniola, to czworo dzieci jak nic będziecie mieli 🙈
Gratuluję Bety+ ♥️
Transferowalas u swojego lekarza czy zmieniliście doktorka?
Pamiętam jak synka transferowaloscie w jakieś święta ... Majówka? Wielkanoc?? Ty, mąż, córka i lekarz ... Piękne to było ♥️
Urodzinowe buziaki dla Szymona! 🥰

Marzenia są po to, żeby je spełniać! Choć rozumiem, bo czasami rzeczywistosc je weryfikuje i zmienia, ale np u mnie w miejsce jednego spełnionego marzenia pojawiają się dwa kolejne. Pomysły mi w głowie pączkują 😃😄 Trzymam kciuki, żeby marzenie o rodzeństwie szybko się spełniło!

Doktorek oczywiście ten sam - jestem z niego bardzo zadowolona. Podoba mi się jego podejście do transferow.

Na 4ke dzieci to my się raczej nie zdecydujemy 😱🙈 ale wiadomo 'nigdy nie mów nigdy'! Nie chce też dzielić skóry na niedźwiedziu, ale myśl, że mielibyśmy oddać ostatni zarodeczek do adopcji mnie przeraża!

1 listobada mieli transfer

Wszystko się zgadza - 1 listopad! To było najpiękniejsze święto wszystkich świętych w moim życiu 😃😆
 
MamoAniola jaka jesteś znana na forum! Większość pamieta Twoja historię! Niesamowite! Tyle czasu minęło a jakby to było przed chwilą! No i Twoja statystyka transferowa... hmmm... szykuj się na czwórkę 😉 kciuki za kolejną betę!
 
Dziewczyny, powiedzcie czy prolaktyna ma wpływ na ciążę?
Jak robiłam badania w tamtym roku przed tym transferem to wyszła mi ponad 40ng/ml i biorę bromocorn pół tabletki jakieś dwa miesiące
A teraz przy ostatniej becie też sobie prolaktynę zrobiłam i mam 70 ng/ml i teraz nie wiem czy nie zwiększyć dawki do całej tabletki , TSH też zrobiłam ale mam w normie 2.8 ulU/ml
 
Dziewczyny, powiedzcie czy prolaktyna ma wpływ na ciążę?
Jak robiłam badania w tamtym roku przed tym transferem to wyszła mi ponad 40ng/ml i biorę bromocorn pół tabletki jakieś dwa miesiące
A teraz przy ostatniej becie też sobie prolaktynę zrobiłam i mam 70 ng/ml i teraz nie wiem czy nie zwiększyć dawki do całej tabletki , TSH też zrobiłam ale mam w normie 2.8 ulU/ml
Prolaktyna w ciąży rośnie. Nie wiem czy się nie odstawia tego leku po zajściu w ciążę.
 
reklama
Do góry