reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Nie wiem czy sprawdzać dalej. Lekarz odpisał że starczy
Myślę, że lekarz ma rację. I chyba najlepiej zrobić już niebawem USG. Powinien być pęcherzyk i widać czy się dobrze zagnieździł. Na serduszko będzie trzeba jeszcze poczekać. 😉 Przyrosty powyżej 1000 już nie są takie duże. I aby będziesz myślała czy wszystko ok.
 
reklama
Szymon 😍
Mądra mamusia z Ciebie 🩵
Wszystkiego najlepszego dla Synka! Przypomnisz mi imię?
Widać, że poczatki nie były dla Was łatwe. Cieszę się jednak, że to za Wami i zapragneliscie rodzenstwa dla malucha 🙂
Szymon 😍
Zawsze chcieliśmy mieć 2-3 dzieciaczków.. wiadomo, życie i problemy z zajściem to zweryfikowały do "oby jedno" ale skoro się udało to może damy radę o z rodzeństwem 😄
Jak tak dalej pójdzie MamoAniola, to czworo dzieci jak nic będziecie mieli 🙈
Gratuluję Bety+ ♥️
Transferowalas u swojego lekarza czy zmieniliście doktorka?
Pamiętam jak synka transferowaloscie w jakieś święta ... Majówka? Wielkanoc?? Ty, mąż, córka i lekarz ... Piękne to było ♥️
 
reklama
Jezu dziewczyny ... narazie jestem w totalnym szoku i chyba mam stan przedzawałowy.
Beta 36
Progesteron

Szymon 😍
Szymon 😍
Zawsze chcieliśmy mieć 2-3 dzieciaczków.. wiadomo, życie i problemy z zajściem to zweryfikowały do "oby jedno" ale skoro się udało to może damy radę o z rodzeństwem 😄
Jak tak dalej pójdzie MamoAniola, to czworo dzieci jak nic będziecie mieli 🙈
Gratuluję Bety+ ♥️
Transferowalas u swojego lekarza czy zmieniliście doktorka?
Pamiętam jak synka transferowaloscie w jakieś święta ... Majówka? Wielkanoc?? Ty, mąż, córka i lekarz ... Piękne to było ♥️
1 listobada mieli transfer
 
Do góry