reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Dzień dobry 😊
Nie było mnie tu z rok 🙉🙈
Pierwsze dziecko ma cię dobrze 🙂 macierzyństwo i powrót do pracy pochłania cały mój czas.
We czwartek przed świętami mamy wizytę kwalifikującą do drugiej procedury. Czas postarać się o rodzeństwo dla naszego dwuletniego Szkraba ♥️
 
reklama
Dzień dobry 😊
Nie było mnie tu z rok 🙉🙈
Pierwsze dziecko ma cię dobrze 🙂 macierzyństwo i powrót do pracy pochłania cały mój czas.
We czwartek przed świętami mamy wizytę kwalifikującą do drugiej procedury. Czas postarać się o rodzeństwo dla naszego dwuletniego Szkraba ♥️
I jak wizyta?
 
Dziewczyny przepraszam że się wyłączyłam z forum. Miałam transfer 21 marca, z testem czekałam do dzisiaj żeby sobie nie psuć świąt......mam wynik ,
Dziś jest 12 dpt ale beta słaba 33.30 mlU\ml
Progesteron 66.29 ng\ml
 
reklama
Wydaje mi się że ten mój zarodek to leniuszek bo jakoś tydzień po transferze miałam na papierze taką smużkę brąząwą ale myślałam że to gdzieś zruszyłam coś wkładając tabletki bo mam je co 6 godzin.
 
Do góry