reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

U nas było nifty więc już od 11 tc wiedziałam kto będzie 🤪ja bardzo chciałam wiedzieć ❤️ już mówię młodemu po imieniu nawet 🤪... Wiesz ..może być tak, że i tak się dowiesz ...mój na dwóch USG tak eksponował przyrodzenie, że nie musiałby mi nikt tłumaczyć czy to będzie chłopiec czy dziewczynka( nawet jakbym nie wiedziała o wyniku nifty) 🤣🤣🤣🤣
Ja nic na razie nie kupuje. Zacznę dopiero w lutym, marcu. Ubranka będę mieć po synka brata. Jedynie co to dużo czytam i notuje co będę musiała kupić, jakie modele najlepsze itd,itp. Żeby już wiedzieć czego szukać jak przyjdzie moment zakupów 😁
Ja ciuszki tez zostawiam na marzec ale powoli chcemy zamowic mebelki czy cos bo chcemy z polskiej firmy a dostawa z 4 do 6 tyg wiec dlatego glownie 😉
 
reklama
Ja mam termin na 1.03 i miałam zacząć zakupy po nowym roku. Całe szczęście ze juz mam wszystko bo wczoraj byłam na wizycie i okazało się, że szyjka macicy się skraca i mam bezwzględnie leżeć.
Wiem, że teraz można wszystko kupić przez internet ale czasami lubię zobaczyć i dotknąć.
Tazke nie śpiesz się ale jeśli masz coś zobaczyć stacjonarnie to zrób to jeśli masz możliwość bo nie wiadomo co przyniesie jutro...
Tez racja Pati32 😉
 
Wow! Ale ten czas leci!
Ja jutro zaczynam 23 tydz😁

Ale dziewczyny coś mnie martwi od wczoraj..zauważyłam ze mam lekko zaczerwienione piersi pod brodawkami do tego są dość ciepłe..ogólnie podczas dnia nie odczuwam tego jakoś bardzo ale na wieczór jak idę się myć to czuję...do tego lewa jakby bardziej jest ciepła i czerwona niż prawa...nie wiem czy może użylam nie takiego balsamu co trzeba i mam alergię czy co gorsza infekcje😳
Wizyte z położną mam dopiero 9go stycznia i boję sie że może to zbyt późno ...czytałam googla i tylko sięwystraszyłam
Miałyscie tak? Oczywiście pytamtych którealbo sa w ciąży albo były 😉

A i oczywiście też życzę wszystkim nam zdrowych i wesołych świąt a w Nowym roku spełnienia wszystkich marzeń...zwłaszcza tych które nas tutaj przywiodły na to forum😉🤞🥳
Jeśli robi ci się zapalenie to może babciny sposób pomoże, schłodzonego liścia kapusty stłucz młotkiem i rób okłady, mi pomogło jak miałam zapalenie piersi (a nigdy nie karmiłam)
 
Jeśli robi ci się zapalenie to może babciny sposób pomoże, schłodzonego liścia kapusty stłucz młotkiem i rób okłady, mi pomogło jak miałam zapalenie piersi (a nigdy nie karmiłam)
Dzięki Kaja! Spróbuję dorwać kapustę po świętach 😉 póki co zamówiłam jakis krem z wyciągiem z kapusty ale jeszcze nie przyszedł.
Dziś rano mam wrażenie ze było lepiej..chyba mnie jakis balsam uczulił...zobaczymy.

Jeszcze raz wesołych świąt dziewczyny 🌲
 
Hahami z kolei poszło w nogia brzuszek tylko taki malutki mam..patrz jakie to dziwne nie? Tak różnie można przechodzic ciążę...
Ja tez mam dziwne i bardzo realne sny..podobno to normalne 🤔😖
Oj tak. Ja póki co uwielbiam być w ciąży ( no ale to 2 trymestr) ...ponoć w 3 będzie trochę gorzej 🤪... Masakra z tymi snami. Dziś np. śniło mi się, że pogryzł mnie pies w rękę 🙈🙈🙈
 
Oj tak. Ja póki co uwielbiam być w ciąży ( no ale to 2 trymestr) ...ponoć w 3 będzie trochę gorzej 🤪... Masakra z tymi snami. Dziś np. śniło mi się, że pogryzł mnie pies w rękę 🙈🙈🙈
Ja też nie mogę narzekać chociaż nie lubię tych wszystkich ograniczeń...zwłaszcza w święta...święta bez grzybowej i pierogów z kapustą i grzybami...ale sobie odbiję za rok! 😂
No i wkurza mnie brak energii i motywacji do ćwiczeń...a wczoraj to mnie tak plecy bolały ze przeleżałam 3/4 dnia😔
Ale ogólnie i tak nie jest źle w pórownaniu z tym co niektóre kobiety przechodzą 😉
Ja juz bym chciała Nowy rok bo wtedy to juz będzie z górki 😁
 
Ja też nie mogę narzekać chociaż nie lubię tych wszystkich ograniczeń...zwłaszcza w święta...święta bez grzybowej i pierogów z kapustą i grzybami...ale sobie odbiję za rok! 😂
No i wkurza mnie brak energii i motywacji do ćwiczeń...a wczoraj to mnie tak plecy bolały ze przeleżałam 3/4 dnia😔
Ale ogólnie i tak nie jest źle w pórownaniu z tym co niektóre kobiety przechodzą 😉
Ja juz bym chciała Nowy rok bo wtedy to juz będzie z górki 😁
Ja barszcz z uszkami z grzybami zjadłam 🤪..ale faktycznie z ilością grzybów nie chciałam przesadzić ...teściowa była na tyle miła, że dla dzieci i mnie zrobiła pierogi z kapustą i pieczarkami 😁... Mi ćwiczyć też się nie chce... Brzuch m już tak spory, że utrudnia mi oddychania ...a to przecież dopiero początek 🙈🤣
 
Ja barszcz z uszkami z grzybami zjadłam 🤪..ale faktycznie z ilością grzybów nie chciałam przesadzić ...teściowa była na tyle miła, że dla dzieci i mnie zrobiła pierogi z kapustą i pieczarkami 😁... Mi ćwiczyć też się nie chce... Brzuch m już tak spory, że utrudnia mi oddychania ...a to przecież dopiero początek 🙈🤣
😊 u mnie się skonczyło na ruskich i sałatce jarzynowej..od ryby mnie odrzuciło tygodnie temu więc wybór miałam okrojony 😂

No widzisz u mnie brzuch ledwo ledwo a i tak ruszać się nie mam siły 🙈 ciągle sobie powtarzam że po świętach zacznę ćwiczyć..taa..jakbym po świętach miała się czuć lżejsza i żwawsza 😂
 
Dziewczyny mi moj ginekolog powiedział że wszystko można w granicach rozsądku. Oprócz alkoholu. Ja próbowałam wszystkiego po troszku😇i chyba mojemu maluszkowi smakowało bo w końcu od wczoraj czuje konkretne ruchy. A brzucholek tez mam już spory🙉 a tu trzeba się wziąć za cwiczenia😬
 
reklama
Dziewczyny mi moj ginekolog powiedział że wszystko można w granicach rozsądku. Oprócz alkoholu. Ja próbowałam wszystkiego po troszku😇i chyba mojemu maluszkowi smakowało bo w końcu od wczoraj czuje konkretne ruchy. A brzucholek tez mam już spory🙉 a tu trzeba się wziąć za cwiczenia😬
Ooo widzisz to może sobie jutro zrobie barszczyku z uszkami 😁
Ani mi nie mów o ćwiczeniach..ja mam plan od wtorku się wziąć w obroty..muszę tylko jutro teściową na lotnisko odstawić i wracam do swojej rutyny 😁
Oby mnie tylko żadne choróbsko nie dopadło bo wszyscy wokół chorzy 😑
 
Do góry