reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
To tak robię ale jeszcze tyle mam do końca tych zastrzyków ze szkoda gadac. Dopytam dr na wizycie czy można podać gdzie indziej.
A robią Ci się siniaki? Ja wyglądam jak ofiara przemocy domowej. Nie wiem co jeszcze zrobić żeby nie było siniaków. Jak się czegoś dowiesz to daj znac :)
 
A robią Ci się siniaki? Ja wyglądam jak ofiara przemocy domowej. Nie wiem co jeszcze zrobić żeby nie było siniaków. Jak się czegoś dowiesz to daj znac :)
siniaki już nie ale już tyle ich odebrałam że chyba mam zrosty i przy każdym wbijaniu mnie boli najgorzej się wbić później nie jest źle. O której godz sobie podajesz? Ja o 22
 
A robią Ci się siniaki? Ja wyglądam jak ofiara przemocy domowej. Nie wiem co jeszcze zrobić żeby nie było siniaków. Jak się czegoś dowiesz to daj znac :)
Nie podawałam sobie nigdy heparyny ale z wątku "kto po in vitro" kojarzę że dziewczyny pisały żeby nie wypuszczać powietrza z igly przed podaniem, że właśnie to powietrze jest po to żeby nie było siniaków... Nie znam się ale może coś w tym jest
 
Nie podawałam sobie nigdy heparyny ale z wątku "kto po in vitro" kojarzę że dziewczyny pisały żeby nie wypuszczać powietrza z igly przed podaniem, że właśnie to powietrze jest po to żeby nie było siniaków... Nie znam się ale może coś w tym jest
Też właśnie to kiedyś wyczytaałam i tego powietrza nigdy nie wypuszczam. Oglądałam już nawet filmiki na yt jak to robić i dupa. Może mam jakiś bardziej ukrwiony brzuch?
 
Też właśnie to kiedyś wyczytaałam i tego powietrza nigdy nie wypuszczam. Oglądałam już nawet filmiki na yt jak to robić i dupa. Może mam jakiś bardziej ukrwiony brzuch?
Moze akurat trafiasz w zle miejsce, bardziej ukrwione właśnie? Ja podaję w udo insulinę i raz tez miałam ogromnego siniaka a po podaniu poleciała mi krew.
 
reklama
Do góry