reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Dziwne... Bardzo niska jak na 9 dpt ale jednak przyrasta... kiedy masz lekarza?
Narazie w ogole nie mam umowionego lekarza, robilam in vitro w Czechach i tam lekarz kazal mi zrobic bete w 12 dc i wyslac wynik, oczywiscie zrobilam wczesniej i wyniki są jakie są, napisze do lekarza dzis, pewnie kaze jeszcze powtorzyc bete w poniedzialek ..ech..
 
reklama
Narazie w ogole nie mam umowionego lekarza, robilam in vitro w Czechach i tam lekarz kazal mi zrobic bete w 12 dc i wyslac wynik, oczywiscie zrobilam wczesniej i wyniki są jakie są, napisze do lekarza dzis, pewnie kaze jeszcze powtorzyc bete w poniedzialek ..ech..
Skoro tak to zrób betę w 12 dniu, wyślij do niego i zobaczysz co Ci powie. Skoro kazał 12 dpt to nie bardzo go interesuje jaka jest 9 dpt.
 
Odpisal mi ze mam leków nie idstawiac tylko zrobic bete w tym dniu w ktorym jest w infornacji od nich napisane, chyba urażony byl , ze zrobilam wczesniej, no, ale kurcze przeciez sam widzi , ze to bardzo niski wynik na 9dpt, nie wiem czy jest mozliwe zeby blatocysta miala większe opóżnienie w zagnieżdzeniu?
 
Odpisal mi ze mam leków nie idstawiac tylko zrobic bete w tym dniu w ktorym jest w infornacji od nich napisane, chyba urażony byl , ze zrobilam wczesniej, no, ale kurcze przeciez sam widzi , ze to bardzo niski wynik na 9dpt, nie wiem czy jest mozliwe zeby blatocysta miala większe opóżnienie w zagnieżdzeniu?
Rzeczywiście wygląda na biochem :( ale widziałam cuda że później beta wystrzeliła. Trzymam kciuki za poniedziałkową betę :)
 
Odpisal mi ze mam leków nie idstawiac tylko zrobic bete w tym dniu w ktorym jest w infornacji od nich napisane, chyba urażony byl , ze zrobilam wczesniej, no, ale kurcze przeciez sam widzi , ze to bardzo niski wynik na 9dpt, nie wiem czy jest mozliwe zeby blatocysta miala większe opóżnienie w zagnieżdzeniu?
Urazil się, że nie zrobiłaś tak jak kazał 😅
Poczekaj do poniedziałku, wszystko się okaże.
 
Odpisal mi ze mam leków nie idstawiac tylko zrobic bete w tym dniu w ktorym jest w infornacji od nich napisane, chyba urażony byl , ze zrobilam wczesniej, no, ale kurcze przeciez sam widzi , ze to bardzo niski wynik na 9dpt, nie wiem czy jest mozliwe zeby blatocysta miala większe opóżnienie w zagnieżdzeniu?
Nie stosuj się czy się uraził. Normalne że się stresujesz. Poczekaj może się uda rozkręci się trzymam 👊✊
 
Odpisal mi ze mam leków nie idstawiac tylko zrobic bete w tym dniu w ktorym jest w infornacji od nich napisane, chyba urażony byl , ze zrobilam wczesniej, no, ale kurcze przeciez sam widzi , ze to bardzo niski wynik na 9dpt, nie wiem czy jest mozliwe zeby blatocysta miala większe opóżnienie w zagnieżdzeniu?

Urazil się, że nie zrobiłaś tak jak kazał 😅
Poczekaj do poniedziałku, wszystko się okaże.

Nie stosuj się czy się uraził. Normalne że się stresujesz. Poczekaj może się uda rozkręci się trzymam 👊✊

Urażeni lekarze... to ostatnia rzecz, jaka powinna nas stresować!

Kiedyś zdenerwowałam się na swojego, bo ciągle kazał mi się starać naturalnie, a przecież bezskutecznie... I poszłam gdzieś indziej, zakwalifikowano mnie do IVF, tyle tylko, że... musiałam usunąć polipa. I jedyną osobą, która mogła to zrobić szybciej niż za 3 miesiące, był mój dawny lekarz...
Gdy do niego poszłam był z lekka obruszony, ale nagle jakaś wielka mobilizacja w niego wstąpiła! Zoperował mnie w ciągu tygodnia i nawet zorganizował mi inseminacje...
 
reklama
Do góry