reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Haha 😁 identyko. Ciąża niespodzianka🥰. Pamiętam, że w tym cyklu szłam na monitoring bo zastanawiałam się czy po poronieniu moje owulacje wrócily ( bo miałam kilka cykli po wywołaniu bez owu 😬)i czy wrześniowy transfer robić na cyklu sztucznym czy naturalnym. Akurat trafiłam w dzień owu na monitoring. Gin kazał się starać ...więc się staraliśmy choć tak bez przekonania, że może się udać - ja myślami byłam przy transferze w kolejnym cyklu 😜. Kazał mi też gin popić koniecznie wina bo to odblokowuje mózg ( a ja nie pije alkoholu). Także w dzień owu popilam jak nigdy wcześniej 🤣🤣...może to pomogło 🤣

Dziś byłam na USG i już jest kilogram więcej😁
Hej Strusio!
Ja miałam dzisiaj 20 tygodniowe usg i wszystko wyszło ok..a tak się bałam..jak to ja🙈
Maleństwo takie aktywne że tyle czasu zajęło pielegniarce żeby wykonać wszystkie pomiary haha śmiałam się że to po mnie takie aktywne dziecko bo ja też nie wysiedzę na tyłku 🤭

Widziałam że jedna z dziewczyn pisała juz o porodzie...ja to się boję naturalnie rodzić..że nie dam rady i że dziecko utknie w kanale rodnym..takie mam schizy..a z 2 str..cesarka...to też tyle rzeczy może pójść źle 😨eh. .chociaż częstonie mamy wyboru i los sam za nas decyduje więc chyba nie mam co na zapas się martwić...
 
Hej Strusio!
Ja miałam dzisiaj 20 tygodniowe usg i wszystko wyszło ok..a tak się bałam..jak to ja🙈
Maleństwo takie aktywne że tyle czasu zajęło pielegniarce żeby wykonać wszystkie pomiary haha śmiałam się że to po mnie takie aktywne dziecko bo ja też nie wysiedzę na tyłku 🤭

Widziałam że jedna z dziewczyn pisała juz o porodzie...ja to się boję naturalnie rodzić..że nie dam rady i że dziecko utknie w kanale rodnym..takie mam schizy..a z 2 str..cesarka...to też tyle rzeczy może pójść źle 😨eh. .chociaż częstonie mamy wyboru i los sam za nas decyduje więc chyba nie mam co na zapas się martwić...
Kochana jestem położną pracująca na Sali Porodowej 7 lat :) nie zdarzyło mi się jeszcze by dziecko utknęło w kanale radnym :) panietaj ze zawsze można wykonać CC nawet przy 10cm. Może warto spróbować?
 
reklama
Kochana jestem położną pracująca na Sali Porodowej 7 lat :) nie zdarzyło mi się jeszcze by dziecko utknęło w kanale radnym :) panietaj ze zawsze można wykonać CC nawet przy 10cm. Może warto spróbować?
Tak? Uff..ja to zawsze histeryzuję i panikuję🤣
Uspokoiłaś mnie! Ale i tak zobaczymy co dla nas zapisane z góry 😉dzięki 😊
 
Do góry