reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona grudniowych dzieciakow

Mój Leoś spotkał się z oporem ze strony rodziny W. Ale mam to w nosie:) póki nie spotkam na porodówce samych Leonów zdania nie zmieniamy:) Kosma wchodził w grę, ale skoro Leona ledwo trawią to na to drugie imie by się chyba wszyscy przekręcili!;)


a8doqqmz725nh9h0.png
 
reklama
Mój Leoś spotkał się z oporem ze strony rodziny W. Ale mam to w nosie:) póki nie spotkam na porodówce samych Leonów zdania nie zmieniamy:) Kosma wchodził w grę, ale skoro Leona ledwo trawią to na to drugie imie by się chyba wszyscy przekręcili!;)


a8doqqmz725nh9h0.png
I prawidlowo ze ich olewacie.
Ci ktorzy dzieci juz maja mieli Szanse nadawania imienia swoim dzieciom a ci ktorzy jeszcze nie maja dzieci beda miec swoja Szanse jak se dzieci zrobia.
To Wasze dziecko I Wasze decyzja.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trytytka a starsza jak ma na imię? Mi się Twoje 3pierwsze podobają plus Martyna tez ok

Moja starsza córka ma na imię Apolonia i też niektórzy cudowali, że na Pole to po ziemniaki... heh ale się uśmiałam :|
także, żeby się nie denerwować dziewczyny nie ma co w zbytnie dyskusje z ludźmi wchodzić;)
 
Moja starsza córka ma na imię Apolonia i też niektórzy cudowali, że na Pole to po ziemniaki... heh ale się uśmiałam :|
także, żeby się nie denerwować dziewczyny nie ma co w zbytnie dyskusje z ludźmi wchodzić;)
U mnie tez bedzie Apolonia [emoji4] większość ludzi mówi Pola? Ja uświadamiam żeby A było na początku więc Apola Apolinka.. Bo ta Pola oklepane...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Mój Leoś spotkał się z oporem ze strony rodziny W. Ale mam to w nosie:) póki nie spotkam na porodówce samych Leonów zdania nie zmieniamy:) Kosma wchodził w grę, ale skoro Leona ledwo trawią to na to drugie imie by się chyba wszyscy przekręcili!;)


a8doqqmz725nh9h0.png

Krasnal to powiedzcie rodzinie ze będzie Kosma. Gwarantowane ze szybko im się Leon nagle spodoba.

Mój M jak uslyszal ze Zachary to nagle Maks jest ok bylebym sie przy Zacharym nie upierala
 
U mnie o dziwo Apolonia przeszła. Tylko Dziadek powiedział że miał w klasie w podstawówce Apolonie której nie lubił [emoji28][emoji28][emoji28]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
U mnie tez bedzie Apolonia [emoji4] większość ludzi mówi Pola? Ja uświadamiam żeby A było na początku więc Apola Apolinka.. Bo ta Pola oklepane...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Kleo nie chce Cię matrwić - idziemy do przedszkola na adaptację, Pani nauczycielka pyta się wszystkich dzieci jak mają na imię, moje dziecko odpowiada APOPOLNIA, a ta do niej czy może mówić Pola bo wygodniej! w żłobku była moja Apolonia i jeszcze jedna dziewczynka, która miała po prostu na imię Pola to nawet prace plastyczne podpisywały Pola i pierwsza literka nazwiska zamiast Pola I Apolonia bo to dwa różne imiona.... ja na córkę mówię Apolonia, Pola mi się zdarzy ale głównie mamy swoje zwroty zupełnie nie pochodzące od imienia;) jak Kluska np. (moje dziecko niejadek, chudzina także to nie wyśmiewanie się z niej;)
 
Do góry