reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona grudniowych dzieciakow

Jagienka piękne <3 Ale Apolonia też! No i Rozalka mi się podoba. Lubię takie stare imiona!

U nas marzyło mi się Radzimir, Gniewko. Ale niemąż mnie wyśmiał :( I będzie Natan. Wolałabym Nataniel ale jest za długie i z resztą nazwisko też długie i na L więc niewygodnie by się wymawiało. Na drugie dostanie Łukasz - po zmarłym bracie niemęża.

Mi też się podobało Gniewko, Jeremko, Jeremi.. Ale P. chciał Nikodema... I tak moje plany też poszły w odstawkę :p co do dziewczynki się zgadzamy :)
 
reklama
U mnie inaczej niż Lilianna być nie może :)

cb7wugpju04jz4q8.png
 
a moja córka trochę ma imię a trochę nie...

Moje typy: Aniela, Helena, Marcelina, Marika, Martyna, Lucyna, Stefania

Typy mojego męża: Anna, Katarzyna i mój "ulubiony" Sylwia

Także ten gusta mamy całkiem podobne;).... ja dodam, że większość moich typów z kosmosu nie jest - moja babcia jedna, druga, mojego męża, ciocia, siostra babci itd.

Oczywiście robię to co w pierwszej ciąży aby stanęło na moim- aż mi głupio, nazywam dzidzi konkretnie (tylko nie jestem jeszcze pewna czy to słuszna decyzja) a on się przyzwyczaja:D i już chyba to łyknął ale ja wcale nie wiem czy to dobrze;p
 
reklama
Do góry