reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

reklama
Ja ostatnio zastanawiałam się nad imieniem dla chłopca, ale w życiu nic nie przychodzi mi do głowy.....:baffled: myślałam, że może Igor albo Oskar, ale mąz nie chce...Z resztą, on i tak twierdzi, że bedzie dziewczyna... No zobaczymy. Czas pokaże. :tak:
 
U nas już chyba ta Jessica przesądzona :tak: Nie chce mi się z T. kłócić, jak nie wyskoczą cudem jajcory (chociaż nie wiem jaki cud musiałby nastąpić:-D) to pewnie na Jessice poprzestaniemy :tak:
 
A my teraz myslimy nad imieniem dla chłopca:zawstydzona/y: mój M chciał Remigiusz, Remek ale wybiłam mu to z głowy, Irole połamaliby sobie języki:-D Może Daniel:confused:
Mój mąż ma na imię Remigiusz:tak:Remik tez ladnie:tak:
Ja ostatnio zastanawiałam się nad imieniem dla chłopca, ale w życiu nic nie przychodzi mi do głowy.....:baffled: myślałam, że może Igor albo Oskar, ale mąz nie chce...Z resztą, on i tak twierdzi, że bedzie dziewczyna... No zobaczymy. Czas pokaże. :tak:
Oskarek to mój synus ,bardzo mi sie podoba to imie:tak:
 
U mnie i tak bedzie Nadia:-p Mimo tego ze jest ich duzo to w mojej okolicy sie nie przelewa a za to jest masa Oliwek i JUlek;-)

Nadia śliczne, mój chłop chce Nadię jak będzie dziewczynka, ale może przekonałabym go do Hani :-)

A my teraz myslimy nad imieniem dla chłopca:zawstydzona/y: mój M chciał Remigiusz, Remek ale wybiłam mu to z głowy, Irole połamaliby sobie języki:-D Może Daniel:confused:

Remek fajnie, rzadko spotykane, ale ładne i normalne. Daniel też ładnie.

Ja ostatnio zastanawiałam się nad imieniem dla chłopca, ale w życiu nic nie przychodzi mi do głowy.....:baffled: myślałam, że może Igor albo Oskar, ale mąz nie chce...Z resztą, on i tak twierdzi, że bedzie dziewczyna... No zobaczymy. Czas pokaże. :tak:

Co do imion chłopca my też się nie zgadzamy :no: Oskar ładnie, Igor jakos mniej.
Co te nasze chłopy takie wybredne? Ja myślę o Piotrku, ale oczywiście zaraz sprzeciw :crazy:

U nas już chyba ta Jessica przesądzona :tak: Nie chce mi się z T. kłócić, jak nie wyskoczą cudem jajcory (chociaż nie wiem jaki cud musiałby nastąpić:-D) to pewnie na Jessice poprzestaniemy :tak:

Jessica ładnie, chcecie własnie tak pisane przez "c"? Jo koleżnka moja ma Jessikę przez "k" żeby bardziej polsko było.
 
My wczoraj kupilismy ksiazke z imionami. Na te co proponuje moj G. ja zazwyczaj mowie nie, na te co proponuje ja, on mowi nie. Takze zapowiada sie problem.
Najpierw poczekamy na plec, miejmy nadzieje, ze dzidzius ulozy sie tak w za tydzien, ze uda sie zobaczyc i pozniej bedziemy sie juz klocic o imiona tylko zenskie albo meskie. A fakt, ze bardziej niezgodni jestesmy jesli chodzi o imie dla chlopca.
 
reklama
Też mi się podoba Remek, tylko my musimy wybrać imię uniwersalne, więc Remigiusz odpada:zawstydzona/y:, żaden Irlandczyk nie da rady tego wymówić:-p A myślę, że dziecko zle się będzie czuło jak wszyscy będą przekręcać Jego imię:zawstydzona/y:
 
Do góry