reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

reklama
U nas ja mam pewne wahania co do Oliwki, ale M nie chce słyszeć o innym imieniu, obawiam się że nie dam rady wyperswadować i będzie jednak Oliwia:tak:
 
Niestety ja z moim Męzem też się dogadać w kwestii imion póki co nie mogę :crazy:

mamy dość długie nazwisko w dodatku nei jest najłatwiejsze w wymowie i zawsze jak się przedstawiam słyszę : Roksana yyy - jak??:baffled:
tak wiec postanowilismy że imiona nie mogą byc długaśne

wg mnie
dziewczynka Greta, chłopiec Eryk
wg M
dziewczynka Olga, chłopiec Aleksander albo Filip

no coż do 10 stycznia mamy jeszcze troche czasu :)
 
Ale się martwię, ze jak na placu zabaw zawołam "Oliwka" to kilkoro dzieci się do mnie zleci:-D
Będziesz odganiać resztę kijem.:-) Oliwka to piękne imię. Nie ma co zmieniać.
Niestety ja z moim Męzem też się dogadać w kwestii imion póki co nie mogę :crazy:

mamy dość długie nazwisko w dodatku nei jest najłatwiejsze w wymowie i zawsze jak się przedstawiam słyszę : Roksana yyy - jak??:baffled:
tak wiec postanowilismy że imiona nie mogą byc długaśne

wg mnie
dziewczynka Greta, chłopiec Eryk
wg M
dziewczynka Olga, chłopiec Aleksander albo Filip

no coż do 10 stycznia mamy jeszcze troche czasu :)
Roksana to śliczne imię i chyba niektórzy ludzie zbyt bardzo lubią uproszczenia - stąd taka reakcja.

A u nas chyba zostanie Marta, jeśli dziewczynka, co do chłopca mam pewne wątpliwości, chociaż mąż się upiera przy swoim.
 
reklama
Do góry