reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

Też mi się podoba Remek, tylko my musimy wybrać imię uniwersalne, więc Remigiusz odpada:zawstydzona/y:, żaden Irlandczyk nie da rady tego wymówić:-p A myślę, że dziecko zle się będzie czuło jak wszyscy będą przekręcać Jego imię:zawstydzona/y:

Pomysl sobie jak by sie meczyli mowiac Grzegorz Brzeczyszczykiewicz;-)
Zarty zartami ale my mielismy podobny problem.Nie chcielismy macic dziecku w glowie imieniem.Podobaja nam sie imiona w polskim brzmieniu np.Grzegorz ale nie Gregor a tak by tu na niego mowili,podobnie z Mateuszem czy Krzysztofem...Kazde zostalo by''zniemczone''
Dlatego zdecydowalismy na imie ktore czy bacia i dziadek z Polski beda mogli wymowic ale i w Niemczech nie bedzie problemu...
 
reklama
U mnie bedzie chyba Mikołaj albo Olivier-oczywiście mojemu zadne z nich sie nie podoba ,ale Oskar mu sie też nie podobał:-D:-D:-D
 
A my teraz myslimy nad imieniem dla chłopca:zawstydzona/y: mój M chciał Remigiusz, Remek ale wybiłam mu to z głowy, Irole połamaliby sobie języki:-D Może Daniel:confused:
Daniel..hmmmm... ja znam tylko jednego cudownego daniela :-D mojego własnego i osobistego :-D ale przyznam szczerze,że jak się do niego Panie Danielu zwracają to dla mnie to strasznie dziecinnie brzmi :-) ale imię jest fajne. Ja sama jestem Panią Pauliną :baffled: więc i tak mam gorzej hehe.

Ja ostatnio zastanawiałam się nad imieniem dla chłopca, ale w życiu nic nie przychodzi mi do głowy.....:baffled: myślałam, że może Igor albo Oskar, ale mąz nie chce...Z resztą, on i tak twierdzi, że bedzie dziewczyna... No zobaczymy. Czas pokaże. :tak:
Mój D się uparł Igora! Ale jak to zdrabniać? Igorek, Iguś? Jakoś nie jestem przekonana. Ciągle mi w głowie Adaś siedzi ..taki malutki i drobniutki chłopczyk,w białej czapeczce :-D i Jaś mi jeszcze do głowy wpadło,ale troche mi sie z tym głupkowatym Jasiem fasolą kojarzy :happy: No nic,może będzie dziewczynka,bo dla dziewczynki mamy już zaklepane na dzień dzisiejszy-będzie Lenka.

U nas już chyba ta Jessica przesądzona :tak: Nie chce mi się z T. kłócić, jak nie wyskoczą cudem jajcory (chociaż nie wiem jaki cud musiałby nastąpić:-D) to pewnie na Jessice poprzestaniemy :tak:
Pomyśl jakie dżesiki są piękne.. :-D Jessica Alba, Jessica Biel, Jessica Simpson :-) Wasza nie bedzie miała wyjscia - też będzie jakąś miss :-) w końcu imię do czegoś zobowiązuje,hhiih
 
Ja się całe szczęście nie muszę martwić o imię dla chłopca...bo zostaje
1-Julia-2790.gif
 
Ja zaproponowalam wloski odpowiednik Roberto, niestety pomysl odrzucony, bo tak nazywa sie brat G. wrrrrrrrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, a szczerze mowiac co to przeszkadza, zeby wujek i bratanek tak samo mieli na imie?? Mi nie przeszkadza, no ale nie beda mieli tak samo na imie:crazy:
Roberto super, na pewno brat G. byłby szczęśliwy, że mały ma imię po wujku!!
 
ja od poczatku rozmyslalam nad imieniem dla dziewczynki - jak sie okazalo slusznie ;-)
od dawna podoba mi sie Lena ale teraz to dosc popularne imie i mam watpliwosci!!!
naszczescie jeszcze troche czasu mamy! ;-)
 
Roberto super, na pewno brat G. byłby szczęśliwy, że mały ma imię po wujku!!

Nikki, ja tez tak uwazam. Tyle, ze imie jest juz na liscie zanegowanych:wściekła/y::no:
Mysle tez ostatnio,ze chyba lepiej bedzie jak bedzie dziewczynka, bo jestesmy zgodni w wiekszosci, a jak chlopiec to my do porozumienia nie dojdziemy, bo ja chce imie, zeby bylo ladne zarowno po wlosku jak i po polsku. :rofl2:
 
Ja dopiero za tydzień dowiem się czy to chłopczyk czy dziewczynka. Jeśli to będzie dziewczynka to bardzo podobają mi się imionka Olivia lub Marika, jeśli chłopczyk Olivier lub Adrian... A mój (już wkrótce mąż:happy:) uparł się na imię Karol :angry: dla chłopca a dla dziewczynki Karina:angry:.. Najlepsze jest to, że oby dwa imiona wybrane przez narzeczonego źle mi się kojarzą.. On jeszcze zwraca się do 'brzuszka' Karolku :no: Na razie dogadaliśmy się, że dla dziewczynki wybiera ON a dla chłopca JA. Ciekawe jak to będzie gdy już w 100% będzie znana płeć :confused:
 
reklama
Nikki, ja tez tak uwazam. Tyle, ze imie jest juz na liscie zanegowanych:wściekła/y::no:
Mysle tez ostatnio,ze chyba lepiej bedzie jak bedzie dziewczynka, bo jestesmy zgodni w wiekszosci, a jak chlopiec to my do porozumienia nie dojdziemy, bo ja chce imie, zeby bylo ladne zarowno po wlosku jak i po polsku. :rofl2:
My to też nie wiem kiedy coś wymyślimy, bo jak imię ładne, to mi się kojarzy z jakimś beznadziejnym człowiekiem.... nie wiem, co to będzie...
 
Do góry