reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

My to też nie wiem kiedy coś wymyślimy, bo jak imię ładne, to mi się kojarzy z jakimś beznadziejnym człowiekiem.... nie wiem, co to będzie...

Mam dokladnie to samo. Heh, a co do imienia dla chlopca, ktore u mnie jest na I miejscu, czyli Luca, to tez mam troche obiekcji. Bo we Wloszech kilka miesiecy krolowala beznadziejna piosenka jakiejs grupki, ktorej slowa miedzy innymi brzmialy tak: "Luca era gay, adesso sta con lei...", czyli "Luca byl gejem, a teraz jest z nia...":no: i mam tylko te jedna obiekcje, co do tego imienia, i w ogole najchetniej to bym zabila ten zespol za te slowa :wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
O tu mnie jeszcze nie było:)
Imie Nadia tez mi sie podoba, Uryssa ja prubowalam przekonac meza do imienia Hania, ale sie nie udalo_Oboje zrobilismy liste 6imion, ktore nam sie podobaja, w hierarhi ktore najbrdziej to na I miejscu, no wiec stanelo na im Kasia.Teraz króluja oryginalne imiona i w ten sposób beda królowac głlownie olivie, leny i maje, a o starych imionach juz nikt nie pamieta.Owszem wracamy do jeszcze starszych jak zosia, frania, ale w koncu zanikna te ladne tradycyjne jak anna, agnieszka, kasia czy monika, bo nikt juz takich nie daje dzieciom:(
 
NAsz synek będzie Sebastian... mojemu mężowi podoba się jeszcze Borys, ale ja jakoś nie jestem przekonana:-) a wy co myslicie :confused:


mojemu M podoba się imie Sebastian tylko ja nie chciałam;-)

Moge powiedzieć teraz oficjalnie że dla naszego synka mamy wybrane imie Alanek i tak już zostanie:tak:
 
NAsz synek będzie Sebastian... mojemu mężowi podoba się jeszcze Borys, ale ja jakoś nie jestem przekonana:-) a wy co myslicie :confused:
Megi Sebastian to śliczne imię ;-) I zdrobnień dużo: Sebuś,Sebek,Seba :) .jak widzisz u nas jeszcze etap wymyślania i męczenia mężów :-) ty już masz zaklepane- zazdroszcze ;-) a miałaś jakieś pomysły dla ewentualnej dziewczynki?
 
Megi Sebastian to śliczne imię ;-) I zdrobnień dużo: Sebuś,Sebek,Seba :) .jak widzisz u nas jeszcze etap wymyślania i męczenia mężów :-) ty już masz zaklepane- zazdroszcze ;-) a miałaś jakieś pomysły dla ewentualnej dziewczynki?

My z mężem wybieraliśmy też bardzo długo. Od dnia kiedy siędowiedziałam, że w ciąży będę, chociaż przed też czasem o tym rozmawialiśmy ;-) Po wspólnych odrzuceniach wszystkich imion, co nam się źle kojarzą był Dominik, Patryk, a potem Sebastian :-) Mi się Dawid podobało najbardziej, a mężowi Borys (jakoś nie mogę się do tego imienia przekonać) i zostałao na tym co nam się wspólnie podoba.
A jeśli chodzi o dziewczynkę, to mieliśmy Zuzia i Nadia. Mi się jeszcze Lenka i Nina podobały, ale już nie musieliśmy siędecydować ;-)
 
reklama
Do góry