reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiię dla dziecka

Czytaliśmy własnie jak robić dziewczynkę a jak chłopca ....ale ogólnie bałabym sie ze zmarnuje cykl ,ze nie trafimy wcale itp.no ale podobno wyszła dziewczynka a imię jak narazie ,pomysłu mojego M. Weronika..i już mi sie podoba zdrobnienie Weronka.
 
reklama
A my po długich namysłach w końcu mamy imię dla naszego syneczka.
Wymyśliła je Wiki na początku mówiła że nie wie ale ostatnio uparła się na IGORA, Igorek bardzo mi się spodobało, jakby co to brat będzie miał wonty do starszej siostry że mu takie imię wymyśliła:-D
 
A my oczekujemy na LENKE i KAROLA. Lena po mojej mamie:). A poza tym my mamy taki klucz do wszystkich imion dzieci i nazwiska. Wszystkie zawierają literę L. :):).

Ja tez uwazam ,ze nie ma sie co sugerować czy imie jest popularne czy nie . Ma sie podobać rodzicom( bo tez nie musi sie podobac całej rodzinie!!).
 
Czytaliśmy własnie jak robić dziewczynkę a jak chłopca ....ale ogólnie bałabym sie ze zmarnuje cykl ,ze nie trafimy wcale itp.no ale podobno wyszła dziewczynka a imię jak narazie ,pomysłu mojego M. Weronika..i już mi sie podoba zdrobnienie Weronka.
Dali- my tez czytalismy jak robic dziewczynkemi tak robilismy a wyszedl chłopiec :D wiec my jedno a geny swoje :)
 
Dokłaaadnie Devi:). My celowalismy w dziewczyne,a wyszła parka-hihihihi i gdzie tu logika???:):):)i wyliczenia???? GENY i juz!
 
U nas bez zmian kasia i patryk. Dla dziewczynki brałam jeszcze pod uwagę patrycja, ale mąż był na nie. Dla chłopców był też brany pod uwagę mateusz, tomek - mąż też na nie. Ach te chłopy :-p
 
reklama
maggie78 heh mojemu P. tez sie Lenka nie podobala..stwierdzil,ze to 'ruskie imie' i jego corka nie bedzie sie tak nazywala..a jak mi sie go wkoncu udalo namowic to sie okazalo,ze mamy chlopaszka:-p
 
Do góry