reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiię dla dziecka

a u mnie dzisiaj rano był znowu bój o Lenkę:( Zamorduje tego mojego chłopa kiedyś!!!! Powiedział,że już lepsza Milena... Ale zawsze można mówić do niej Lenka,prawda?
 
reklama
Nawet nie wiesz jak się cieszę, bo należysz do nielicznych :-D:-D
wszyscy robią oczy.. a to zwykłe polskie imię pochodzące od Mateusza.. tylko bardzo rzadkie :-)

Muszę się z nim osłuchać bo troszkę się już przyzwyczaiłam do Mai i nawet już tak czasem na nasze żyjątko mówiliśmy.. Matea jeszcze mi przez gardło nie przeszła..
 
Nawet nie wiesz jak się cieszę, bo należysz do nielicznych :-D:-D
wszyscy robią oczy.. a to zwykłe polskie imię pochodzące od Mateusza.. tylko bardzo rzadkie :-)

Muszę się z nim osłuchać bo troszkę się już przyzwyczaiłam do Mai i nawet już tak czasem na nasze żyjątko mówiliśmy.. Matea jeszcze mi przez gardło nie przeszła..
no jest inne i u mnie by na pewno nie przeszło:) Ale Ty mam wrażenie jesteś oryginalną osobą więc myślę,że jest jak najbardziej ok:)
A Maja też ładne...
 
Maja ładniejsze :-) ale wiecie już dlaczego mnie denerwuje.. a jak jeszcze bodajże wiara.nadzieja.miłość zaczęła tu pisać "moja Maja to.." , "moja Maja tamto.. " to myślalam, że wyjdę z siebie hahahahah wiem, że to głupie ale tak mam i nic nie poradzę :-D

Matea to jedynę imię, którym mogę Maję zastąpić, które spełnia oba kryteria.
Podoba mi się i jest rzadkie.
Inne M odpadają- przekopane wzdłuż i wszerz..
Tylko się jeszcze z Mateą nie przyzwyczaiłam.. Maja w końcu mi się podobało od zawsze a to jest dla mnie zupełnie nowe..
 
Maja ładniejsze :-) ale wiecie już dlaczego mnie denerwuje.. a jak jeszcze bodajże wiara.nadzieja.miłość zaczęła tu pisać "moja Maja to.." , "moja Maja tamto.. " to myślalam, że wyjdę z siebie hahahahah wiem, że to głupie ale tak mam i nic nie poradzę :-D

Matea to jedynę imię, którym mogę Maję zastąpić, które spełnia oba kryteria.
Podoba mi się i jest rzadkie.
Inne M odpadają- przekopane wzdłuż i wszerz..
Tylko się jeszcze z Mateą nie przyzwyczaiłam.. Maja w końcu mi się podobało od zawsze a to jest dla mnie zupełnie nowe..
:-D:-D:-D

Myślę, że nie musisz teraz decydować. Jak zobaczysz córcię to już będziesz pewna, które imię bardziej pasuje i nie będziesz miała wątpliwości;-)
 
Masz rację szuszu..też tak czuję dlatego przestałam się tym wiele zadręczać i czekam na impuls od losu :-) może wrócę z jakiegoś USG a może po porodzie.. tak jak piszesz :)
 
reklama
Do góry