reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiię dla dziecka

Marcelina ja byłam w szoku ze MAja to teraz popularne imię...ogólnie Maj-kobiet jest bardzo mało ,ale nie zmienia to faktu ze to śliczna imię ...tez chciałam coś oryginalnego bo sama tez mam oryginalne imię ale potem zrozumiałam ze to musi być to coś -jak mówię imię i myśle o dziecku ze czuje ze to własnie to.i staram sie nie patrzeć które są popularne bo to psuje caly zamysl ,to ja wybieram imię dla dziecka...i np.mimo ze Majek może będzie dużo Twoja będzie jedyna w swoim rodzaju. Ja miałam takiego pecha ze moje ukochane imiona obrzydzili mi znajomi i rodzina:(.
 
reklama
Ja też mam w miarę oryginalne imię- Irmina i nie wyobrażam sobie, żeby moja mała miała popularne imię. Ostatnio moja koleżanka mi powiedziała, że nasza znajoma córkę urodziła i się zapytałam jak jej dała na imię, czyżby nie Julia no i trafiłam. Co druga to Julia teraz jest. Bardzo ładne jest to imię, ale niedługo będzie tak popularne jak Kasia czy Ania- chodź rzadziej się teraz nadaje te imiona.
 
znalazłam oryginalne imię .. Matea.. zwłaszcza pasuje do mojego nazwiska- byłoby Matea Mat...yńska ale Maja tak mocno siedzi w głowie, że chyba nic jej nie przebije :-D
 
znalazłam oryginalne imię .. Matea.. zwłaszcza pasuje do mojego nazwiska- byłoby Matea Mat...yńska ale Maja tak mocno siedzi w głowie, że chyba nic jej nie przebije :-D

Z imionami dla dzieci to jest tak, że często po prostu czujesz jakie imię powinien nosić Twój maluszek i myślę, że tak jest w Twoim przypadku (i Mai;-))
 
Szuszu racja bo co już coś z M. wymyslimy to po paru dniach się okazuje, ze ono po prostu do brzucha nie pasuje i nie umiem tak do niego mówić...ale Arturek się najdłużej utrzymuje :-)
 
Ja nie mogę sie zdecydować między Mikołaj a Nikodem... W sumie Niko tak mi siedzi w głowie, że chyba już zostanie;-)
 
Ja tam nie patrze na statystyki imion.. bo dla mnie liczy sie to ze wybrane imię podoba sie nam ..:-)
 
reklama
my juz drugi raz celowaliśmy w chłopca..heh.no i noszę w brzuszku ponoć kolejną babkę. miała być Zuzia, Zosia, Anielka, Martusia. A chyba zostanie Majką. Chociaż ta MArtusia tez mi się podoba. Mamy już Marysię, więc i Majka i Marta by pasowały:)
No a miał byc Szymek:)
 
Do góry