reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiię dla dziecka

reklama
mnie się nic bardziej od Majki nie podoba :( ale wkurza mnie, że takie to popularne.. choć nie znam nikogo kto by tak nazwał - statystyki w necie są straszne.. choć nie ma info z Kuj- Pom a Warszawa to chyba też nie wyznacznik :confused:
 
ja tam nie patrzę na statystyki, po prostu daję dziecku na imię tak, żeby nam się podobało i żeby dziecko nie musiało się potem wstydzić, że ma na imię np Izaura, bo matka namiętnie serial oglądała. ;-)
 
Marcelina, ja też bym się statystykami nie przejmowała, imię Majka jest super,nie trzeba mieć rzadkiego imienia, żeby być ciekawą osobą;-)
Kubusiowa, mój typ też był Lenka, bardzo mi się podoba:-) Julka też, ale wszystkie Julki które znam to diablice;-)
 
Dziewczyny, ja mam troszkę zboczenie bo sama mam oryginalne bardzo imię.
Teraz Marcelin się troszkę rodzi ale w moim wieku to był szok.
Nigdy nie chciałam mieć imienia zbyt popularnego.. Kaś Ań itd. w klasie zawsze było po 3.. nie chciałabym, żeby tak było z Mają.
Wiem, że to może dziecinne ale tak mam więc cóż heeheh
 
reklama
Marcelina a tak naprawdę to znasz kogoś kto ma Maję?
Bo to samo mówią o Lence, a wcale tego imienia nie słyszę. Chodzę często po moje siostrzenice do przedszkola, szkoły czy na plac zabaw i nie słychać tych imion zbyt często. Natomiast pełno jest Julek, oliwek, Martynek i Natalek. To tak z mojego 'małego ' doświadczenia:)
Mnie się Maja też bardzo podoba:)
 
Do góry