reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

My na czerwiec mamy wykupioną wycieczkę do Grecji. To już się zacznie drugi trymestr więc powinno być dobrze.
Dlatego też nie idę na L4 bo jak polecę. Także mam pod koniec czerwca wizytę u gina i może wtedy po urlopie pójdę na zwolnienie.
Ja też nie zamierzam isc na L4 jeszcze długo. Jestem nauczycielką więc niedługo i tak mam wakacje🙂
 
reklama
Ja mam zamiar iść na L4 od połowy lipca. W pierwszej ciąży pracowałam do 8msc, ale teraz wolałabym trochę posiedzieć w domu i się ponudzić
 
Żegnam się Dziewczyny z Wami.
Niestety zostało mi czekać na pojawienie się krwawienia a jak nie to w poniedziałek powtórzyć betę i jak nic się nie poprawia to we wtorek na szpital na wywołanie poronienia.
Trzymam za Was kciuki. Powodzenia i rosnijcie zdrowo .❣️
Trzymaj się ciepło, jeszcze wyjdzie słońce 😘
 
Hej🙂Powiedzcie mi dziewczynki jak tam Wasze objawy? Ja to praktycznie nic...może trochę brzuch na dole pobolewa.. ale nawet piersi za bardzo nie bola..dziwne bo zawsze bolały. Dziś jadę na bete. Miłego dnia🙂
 
reklama
Hej🙂Powiedzcie mi dziewczynki jak tam Wasze objawy? Ja to praktycznie nic...może trochę brzuch na dole pobolewa.. ale nawet piersi za bardzo nie bola..dziwne bo zawsze bolały. Dziś jadę na bete. Miłego dnia🙂
To moja trzecia ciąża, nigdy na tym etapie nie miałam objawów
 
Do góry