reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Ja tak miałam wczoraj, nie mogłam się podnieść z łóżka i cały dzień praktycznie ból głowy. Może jakiś power nap 20 min? :)
Ja ostatnie dwa dni cierpiałam z powodu bólu głowy. Nie wiem czy może pogoda miała jakiś wpływ. Dzisiaj o dziwo przypływ energi. W końcu robię normalny obiad, zrazy z młodymi ziemniaczkami, bo wcześniej na samą myśl o mięsie robiło mi się niedobrze. Ciekawe czy żołądek przyjmie😉 co chodzi o pobieranie krwi to nie mam z tym obecnie problemu, ale nigdy nie patrzę. Dziewczyny gratuluję 14 tygodnia🥰 Ja obecnie jestem według usg 9 i 3 dni.
 
reklama
Dziewczyny, które są w kolejnej ciazy/maja jedna ciąże za sobą. W którym tc czułyście ruchy lub te pierwsze motyle? Mówi się, ze niby szybciej niż w pierwszej a jak jest w praktyce? :) nie mówię o wyczuwalnych kopnięciach.

Czasami jak leżę, to mam wrażenie takiego smyrania nisko które trwa krotki moment, ale chyba świruje 😂
mnie lekarka powiedziała we wtorek że niemożliwe żeby czuć ruchy w 12 tygodniu więc to raczej gazy w jelitach 🙈
Ruchy już bardziej czuć q okolicach 16/17 tyg w kolejnej ciąży 🙂
 
hehe, najgorzej z tymi kolorami 😆 zobaczymy jak wyjdzie, ale ja raczej planuję iść w neutralne kolory typu beże, zgaszona zieleń. pewnie trochę różu też wpadnie 🙈 mam w planach kupić porządne ubranka i zostawić je dla drugiego dziecka, bo drugie planujemy tak, żebym nie wracała do pracy.
Co z tego wyjdzie- zobaczymy 😅
Mam kochana dokładnie taki sam plan😅😘
 
Dziewczyny, które są w kolejnej ciazy/maja jedna ciąże za sobą. W którym tc czułyście ruchy lub te pierwsze motyle? Mówi się, ze niby szybciej niż w pierwszej a jak jest w praktyce? :) nie mówię o wyczuwalnych kopnięciach.

Czasami jak leżę, to mam wrażenie takiego smyrania nisko które trwa krotki moment, ale chyba świruje 😂
w pierwszej ciąży czułam ok. 19 tyg. Chyba, a w drugiej w 18 jeszcze nie czułam a potem straciłam malucha. Niby mówią że szczupłe osoby czują wcześniej a ja jestem szczupła i nie czułam. Mnie też się czasem wydaje że coś tam czuje ale wiem że to jeszcze za szybko.
 
U nas będzie równo dwa lata różnicy, i coraz częściej mam chwilę zawahania czy damy radę bo synek to taki cycek. Cieszymy się bardzo ale też się bardzo boję jak to bedzie🙂
Chcieliśmy również mieć dwa lata różnicy ale niestety nam sie nie udało. Teraz będzie prawie trzy, bo urodzę w grudniu a synek w lutym skończy 3 latka. Też mam chwilę zawahania, bo wiadomę z jednym jest czasami ciężko a co dopiero z dwójką. Ale myślę, że damy radę.
 
Hej kobietki, trochę mnie nie było i szczerze nie mam jak nadrobić was, ale już pisze co się wydarzyło..
Dostałam jak pewnie każda z was cały zestaw badań do zrobienia, mocz, morfologia, glukoza itp..
Cała niedzielę dzwonił do mnie jakiś numer, ale byłam pewna, że to znowu ta natrętna pani z Play, ale dostałam smsa, że proszą o pilny kontakt synevo, więc od razu weszłam w wyniki badań online i Uwaga kiła wyszła dodatnia..! W poniedzielek już z samego rana byłam u swojej pani ginekolog dała mi skierowanie do dermatologa, ale coś mnie podkusiło i oddzwoniłam do tej pani co próbowała się ze mną skontaktować i powiedziała, żeby zrobić dokładniejsze badania i pojechałam 5 minut przed zamknięciem i wytłumaczyłam jaka sytuacja i panie mnie na spokojnie przyjęły i pobrały krew, od niedzieli miałam dni wyjęte z życia, płakałam i myślałam tylko i tym czy mąż mnie nie zdradził, chociaż on wyrzekał się żeby kiedykolwiek mnie zdradził, ale pewnie nie jedna z was na moim miejscu pomyślała by to samo, bo przecież z nikąd się nie wzięło...
Uwaga dzisiaj dostałam wyniki tych dokładniejszych badań, wynik UJEMNY..!
miałam fałszywie pozytywny wynik, a mi się świat zawalił, ale już wracam do żywych, bo tyle się napłakałam, że szok... Nie życzę nikomu
 
Hej kobietki, trochę mnie nie było i szczerze nie mam jak nadrobić was, ale już pisze co się wydarzyło..
Dostałam jak pewnie każda z was cały zestaw badań do zrobienia, mocz, morfologia, glukoza itp..
Cała niedzielę dzwonił do mnie jakiś numer, ale byłam pewna, że to znowu ta natrętna pani z Play, ale dostałam smsa, że proszą o pilny kontakt synevo, więc od razu weszłam w wyniki badań online i Uwaga kiła wyszła dodatnia..! W poniedzielek już z samego rana byłam u swojej pani ginekolog dała mi skierowanie do dermatologa, ale coś mnie podkusiło i oddzwoniłam do tej pani co próbowała się ze mną skontaktować i powiedziała, żeby zrobić dokładniejsze badania i pojechałam 5 minut przed zamknięciem i wytłumaczyłam jaka sytuacja i panie mnie na spokojnie przyjęły i pobrały krew, od niedzieli miałam dni wyjęte z życia, płakałam i myślałam tylko i tym czy mąż mnie nie zdradził, chociaż on wyrzekał się żeby kiedykolwiek mnie zdradził, ale pewnie nie jedna z was na moim miejscu pomyślała by to samo, bo przecież z nikąd się nie wzięło...
Uwaga dzisiaj dostałam wyniki tych dokładniejszych badań, wynik UJEMNY..!
miałam fałszywie pozytywny wynik, a mi się świat zawalił, ale już wracam do żywych, bo tyle się napłakałam, że szok... Nie życzę nikomu
Kurcze, strasznie współczuję tych nerwów i przeżyć. Masakra, ile może kosztować jeden błąd w labo. Tulę mocno, dobrze, że wszystko się wyjaśniło 🧡
 
reklama
Dziewczyny, które są w kolejnej ciazy/maja jedna ciąże za sobą. W którym tc czułyście ruchy lub te pierwsze motyle? Mówi się, ze niby szybciej niż w pierwszej a jak jest w praktyce? :) nie mówię o wyczuwalnych kopnięciach.

Czasami jak leżę, to mam wrażenie takiego smyrania nisko które trwa krotki moment, ale chyba świruje 😂
Ja dokładnie. Nie. Pamiętam ale gdzieś około połowy ciąży 18 albo 20 tydzien. Jak maluchy były już duże. 🤷🏻‍♀️
 
Do góry