reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

przecież możesz sobie pojeczec , po to jest ta grupa 😁
Dziewczyny są tu bardzo wyrozumiałe a nawet mega poprawiają humor 😁 jak nie o jedzeniu to o sikaniu i tak leci 😁 tzn strony lecą w zastraszającym tempie 🤣
Także śmiało 😀
To prawda te strony to lecą jak szlone, ledwo jeden dzień nie weszłam a juz 50 stron do nadrobienie :D
 
reklama
Ja robilam z samej passaty bez mięska a z dodatkiem grana padano, tak też czasami lubimy i zdecydowanie wchodzą mi obiady bez miecha ,no ziemniaczki, sadzone mizeria i kefir, albo ziemniaczki i szparagi ,pierogi ruskie dzis bede miala ,
Niesamowite to jest. Mam identycznie. Bardzo dużo z nas nie może patrzeć na mięso. Mnie na sam zapach, widok, nawet szynki odrzuca. Mama mi zrobiła gulasz z wołowiny, niestety zjadł Mąż. 🫣
 
Dziewczyny, które są w kolejnej ciazy/maja jedna ciąże za sobą. W którym tc czułyście ruchy lub te pierwsze motyle? Mówi się, ze niby szybciej niż w pierwszej a jak jest w praktyce? :) nie mówię o wyczuwalnych kopnięciach.

Czasami jak leżę, to mam wrażenie takiego smyrania nisko które trwa krotki moment, ale chyba świruje 😂
 
Dziewczyny, które są w kolejnej ciazy/maja jedna ciąże za sobą. W którym tc czułyście ruchy lub te pierwsze motyle? Mówi się, ze niby szybciej niż w pierwszej a jak jest w praktyce? :) nie mówię o wyczuwalnych kopnięciach.

Czasami jak leżę, to mam wrażenie takiego smyrania nisko które trwa krotki moment, ale chyba świruje 😂
16 tydz pamiętam jak dziś 🥰🥰🥰🥰🥰
 
reklama
Dziewczyny, które są w kolejnej ciazy/maja jedna ciąże za sobą. W którym tc czułyście ruchy lub te pierwsze motyle? Mówi się, ze niby szybciej niż w pierwszej a jak jest w praktyce? :) nie mówię o wyczuwalnych kopnięciach.

Czasami jak leżę, to mam wrażenie takiego smyrania nisko które trwa krotki moment, ale chyba świruje 😂
Przy drugim synu nie czułam szybciej pierwszych ruchów/smyrania 🙈 Jeśli chodzi o obecną ciążę a jestem w 12 tygodniu + 5 dni też nic jeszcze nie czuje.... chyba za wcześnie 😅
 
Do góry