reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki i filmiki

reklama
to ja pochwalę się jak Iga tacie w warsztacie pomaga
no i stroinisia w domciu
 

Załączniki

  • DSC01430 (Large).jpg
    DSC01430 (Large).jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 56
  • DSC01423 (Large).jpg
    DSC01423 (Large).jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 58
Ostatnia edycja:
Anius 12 lat miałam doga niemieckiego. Oczywiście kochałam go całym sercem i on miał ogromne serce do innych stworzeń, ale generalnie to nie jest łatwa rasa, no i trzeba mieć krzepę żeby utrzymać 80- kilowego byka. To są super psy ale dla pasjonatów którzy konkretnie tego oczekują od swoich psów. Nie chcę zaśmiecac wątku, ale znam kilka osób które chorowaly na doga i wyzdrowiały jak poznały je blisko. Ja dalej choruję ( zwłaszcza po Pongu)ale mój mąż by mnie z domu wyrzucil gdybym sprowadziła doga.
Zapmarta a Twoje koty nie boja sie Karola? Mój kot który mieszka u mamy( mój mąż musi się odczulić, moim zdaniem psychicznie) omija Zosię szerokim łukiem.
 
antar widac u corci zainteresowanie zwierzakami :tak: moj jak widzi kota to od razy chcialby go wytargac za futerko ;-) do pieskow tez sie garnie... ale na szczescie do komputera jeszcze mi sie nie dobral :tak:
 
elunia w pierwszej chwili myślałam, że Iga stoi sama przy tym kole i doznałam szoku:szok: a potem zobaczyłam ręce;-)
Antar wiem, że tak jest z tymi psami. rozmawiałam z kilkoma osobami, które mają dogi:tak: strasznie brakuje mi psa w domu. mieliśmy 13 lat kundelka ale zachorował i tego samego dnia kiedy wróciłam z Matim ze szpitala trzeba było go uśpić:-( nie mogę sobie darować, że się z nim nie pożegnałam:-(
 
elwis - gratulacje dla pozycji pionowej Gabi :) te jej fałdki... mniami! :-):-D i wózek super się prezentuje!
miki - faktycznie, niezły z niego prezes! :)
kraf - krzysio cudowny! i też gratulacje dla pionu!
nathalie - zdjęcia widziałam ale przyznaję, że tylko te na pierwszej stronie. Super! ale chwilowo nie mam czasu na więcej. Ale oglądnę... nie usuwaj ich w najbliższym czasie :)

Antar Zosia przeurocza, śliczny ma usmiech. :happy:

:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
elvis jak zwykle rewelacyjne foty, a że ci te małe gagatki jeszcze mieszkania nie rozniosły :-D myślę jednak że to kwestia czasu...;-)
miki uśmiech Maksia rzeczywiście prezesowy ;-)
antar Zośka widać bardzo zainteresowana psiakami :tak: choć widać, że łączy ją z moją córką pasja do wyrywania kabli ;-D

PS Ja też mieszkałam na Bródnie, przy samej Trasie Toruńskiej na Pelcowiźnie. Ale żałuję, że już nie mieszkam, takie miałabym sąsiedztwo, a Zuzka jakie koleżanki

no ja też żałuję bardzo!!!
kable to i Pyza wylizuje :tak:, może jakimś informatykiem będzie?:-D

to jeszcze łazika wstawiam
[video=youtube;Oysx9YRQtSA]http://www.youtube.com/watch?v=Oysx9YRQtSA[/video]
 
Do góry