reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
Jestem po wizycie u lekarza rodzinnego, IO oficjalnie potwierdzona. Przepisał mi metforminę w dawce 1 x 0,5g na początek i mam sobie zwiększać dawkę w miarę samopoczucia co 3-5 dni, aż dojdę do dawki 2g.
Dostałam za darmo glukometr z etui, zestawem igieł i pasków, bo chociaż glukozę miałam w normach to stwierdził, że skoro planuję ciążę to warto będzie posprawdzać co 2 tyg, a w ciąży co 4-5 dni. Trochę mnie ten glukometr przeraził, ale za darmo to uczciwa cena i nie ma co wybrzydzać.
 
Taki Power Ranger 😁😆
Zainspirowana twórczością wspólna przedstawiam wam megatrzona :D

94048D4F-9673-4538-AED6-DE30CCDCB929.png
 
Jestem po wizycie u lekarza rodzinnego, IO oficjalnie potwierdzona. Przepisał mi metforminę w dawce 1 x 0,5g na początek i mam sobie zwiększać dawkę w miarę samopoczucia co 3-5 dni, aż dojdę do dawki 2g.
Dostałam za darmo glukometr z etui, zestawem igieł i pasków, bo chociaż glukozę miałam w normach to stwierdził, że skoro planuję ciążę to warto będzie posprawdzać co 2 tyg, a w ciąży co 4-5 dni. Trochę mnie ten glukometr przeraził, ale za darmo to uczciwa cena i nie ma co wybrzydzać.
Oooo to całkiem wporzadku ten twój internista serio. Mój by mu dał skierowanie do Endo albo do diabetyka i idź w cholerę stać do kolejki 🙄🙄🙄🙄

Dziewczęta co wy jadacie że tak do rymu gadacie😂😂 mięso przez was przypaliłam 🙈🙈🙈👍❤️👍👍❤️❤️❤️ mega inwencja tworcza ❤️

Możecie spojrzeć na moje testy owu? Który dzień wg was to peak? Mi już się oczy karają od tych kresek i nie wiem od którego dnia se zacząć ładować proga 🤔🤔🤔🤔🤔
 

Załączniki

  • IMG_20220713_154333.jpg
    IMG_20220713_154333.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 48
Oooo to całkiem wporzadku ten twój internista serio. Mój by mu dał skierowanie do Endo albo do diabetyka i idź w cholerę stać do kolejki 🙄🙄🙄🙄

Dziewczęta co wy jadacie że tak do rymu gadacie😂😂 mięso przez was przypaliłam 🙈🙈🙈👍❤️👍👍❤️❤️❤️ mega inwencja tworcza ❤️

Możecie spojrzeć na moje testy owu? Który dzień wg was to peak? Mi już się oczy karają od tych kresek i nie wiem od którego dnia se zacząć ładować proga 🤔🤔🤔🤔🤔
Obstawiam 14 dc, 10.30
 
Oooo to całkiem wporzadku ten twój internista serio. Mój by mu dał skierowanie do Endo albo do diabetyka i idź w cholerę stać do kolejki 🙄🙄🙄🙄

Dziewczęta co wy jadacie że tak do rymu gadacie😂😂 mięso przez was przypaliłam 🙈🙈🙈👍❤️👍👍❤️❤️❤️ mega inwencja tworcza ❤️

Możecie spojrzeć na moje testy owu? Który dzień wg was to peak? Mi już się oczy karają od tych kresek i nie wiem od którego dnia se zacząć ładować proga 🤔🤔🤔🤔🤔
Typowalabym 14 dc
 
reklama
Do góry