reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

Dziś mój dzień w pełni "otwierający oczy" na wszystko, mam wrażenie.

1dc.

W sumie łudziłam się nawet do wczoraj, kiedy robiłam rano trzeci w tym tygodniu test.

W bilansie roku 2022 jak dotąd: starania-nieudane, 3 inseminacje - nieudane, 39 lat - skończone...

Nie wyczerpałam możliwości, za 3 tygodnie wizyta IVF. Ale gdzieś tam wewnątrz zaczynam się chyba poddawać... Z drugiej strony z in vitro nie zrezygnuję, chociażby dlatego, że może dzięki temu dowiemy się więcej o przyczynie niepłodności. I, nie ukrywam, również dlatego, że to prezent od losu, że mogę to zrobić bezpłatnie. Nie mogłabym z tego nie skorzystać.

Póki jeszcze coś jest przed nami, idziemy tą drogą. Ale jeśli do końca tego roku nadal będziemy w punkcie wyjścia, chyba więcej nie dam rady...
Bardzo bardzo Ci kibicowałam i obserwowałam forum w poszukiwaniu pozytywnego testu. Przykro mi, że nie wyszło. Z całych sił ściskam kciuki za powodzenie IVF. Mi też coraz trudniej patrzyć z optymizmem na to wszystko i w pewnym sensie rozumiem co czujesz. Mam jednak ciągle nadzieję, że los uśmiechnie się do nas wszystkich "staraczkowych" i pozwoli cieszyć z bycia rodzicami.
 
reklama
I przepraszam nie czytałam dzisiaj postów waszych bo byłam od rana zajęta, nie wiem co tu się dzisiaj działo, jeśli nie w porę strzeliłam swoim testem to mi wybaczcie 😪😪
 
I przepraszam nie czytałam dzisiaj postów waszych bo byłam od rana zajęta, nie wiem co tu się dzisiaj działo, jeśli nie w porę strzeliłam swoim testem to mi wybaczcie 😪😪
Myślę że to forum po to jest, żebyśmy mogły się razem cieszyć, ale też wygadać, wyżalić, i mówić jak jest nam źle... I myślę że tutaj nie ma czegoś takiego jak "nie w porę" ❤️ wiem jakie to trudne i z jaką niecierpliwością teraz czekasz na wyniki badań, ale musisz być silna i wytrzymać ❤️
 
I przepraszam nie czytałam dzisiaj postów waszych bo byłam od rana zajęta, nie wiem co tu się dzisiaj działo, jeśli nie w porę strzeliłam swoim testem to mi wybaczcie 😪😪
Są rzeczy ważne i ważniejsze i pozytywny test (zreszta negatywy tez) maja miano tych ważniejszych ;) na nie zawsze jest odpowiednia pora.
 
reklama
Do góry