reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

Bardzo, bardzo mi przykro z powodu tej wiadomości, będą teraz przed wami trudne chwile, ale wspólnie dacie radę! Ja wierzę w te znaki i u mnie w rodzinie były one kilkakrotnie, sama ich nigdy nie doświadczyłam, ale do tej pory nikt bardzo bliski mi nie zmarł. U nas w listopadzie zmarła nagle babcia męża, zobaczyła tylko na zdjęciu pierwszego kilkudniowego prawnuka który był jeszcze w szpitalu, a ona za 3 dni zmarła. Bardzo bardzo chciała go doczekać. I tak z innymi staraczkami w rodzinie wtedy wszystkie pomyślałyśmy że może poszła się wstawić gdzieś tam za te nasze ciąże, bo mimo wielu starań we 3 dziewczyny nadal dzieci brak. No niestety od listopada jeszcze żadnej się nie udało, ale tak tlumaczyłysmy sobie to nagłe jej odejście.
A tak czytając wszystkie wspierające posty, znów mi się tak ciepło na serduszku zrobiło i sobie też po raz kolejny pomyślałam że tutaj jesteśmy wszystkie najlepszymi koleżankami, wspierające się i mogące podzielić się wszystkim i zawsze ktoś pogłaszcze po główce. Jesteście wspaniałe 🤛😍
U mnie w rodzinie mówi się, że prababcia zrobiła mi miejsce na świecie. Moja mama była jej ukochaną wnuczką i bardzo chciała zdążyć poznać jej dziecko, ale moi rodzice najwyraźniej mieli jakieś problemy bo wielokrotnie powtarzali mi w dzieciństwie, że byłam wyczekiwana. Udało im się dopiero 5 lat po ślubie, a poczęli mnie w noc, w którą jak się okazało nad ranem, umarła moja prababcia.
 
reklama
Dziś mój dzień w pełni "otwierający oczy" na wszystko, mam wrażenie.

1dc.

W sumie łudziłam się nawet do wczoraj, kiedy robiłam rano trzeci w tym tygodniu test.

W bilansie roku 2022 jak dotąd: starania-nieudane, 3 inseminacje - nieudane, 39 lat - skończone...

Nie wyczerpałam możliwości, za 3 tygodnie wizyta IVF. Ale gdzieś tam wewnątrz zaczynam się chyba poddawać... Z drugiej strony z in vitro nie zrezygnuję, chociażby dlatego, że może dzięki temu dowiemy się więcej o przyczynie niepłodności. I, nie ukrywam, również dlatego, że to prezent od losu, że mogę to zrobić bezpłatnie. Nie mogłabym z tego nie skorzystać.

Póki jeszcze coś jest przed nami, idziemy tą drogą. Ale jeśli do końca tego roku nadal będziemy w punkcie wyjścia, chyba więcej nie dam rady...
 
Dziewczyny ja nie mam pojęcia jak to wytłumaczyć.... Miałam okres, byłam pewna że mam dzisiaj 8dc,okres był normalny, dużo świeżej krwi, bardzo mnie bolał brzuch i wzięłam 2x nimesil. Potem beztrosko piłam piwo gapiąc się na bociana nad domem... A dzisiaj znowu zaczął mi się śluz z krwią. Pomyślałam sobie "a pyknę sobie test" no i pyknęlam...



Przepraszam, przekopiowałam swój wpis ze staraczek, bo nie mam siły pisać jeszcze raz tak mi się ręce trzęsą.
Oddałam krew na bhcg i proga, ma być po 16.
Wiem że na tym etapie to mega zła wiadomość, jeszcze ten nimesil 😭😭😭 obym nie była w cp
 

Załączniki

  • IMG_20220615_141454.jpg
    IMG_20220615_141454.jpg
    549 KB · Wyświetleń: 65
Dziewczyny ja nie mam pojęcia jak to wytłumaczyć.... Miałam okres, byłam pewna że mam dzisiaj 8dc,okres był normalny, dużo świeżej krwi, bardzo mnie bolał brzuch i wzięłam 2x nimesil. Potem beztrosko piłam piwo gapiąc się na bociana nad domem... A dzisiaj znowu zaczął mi się śluz z krwią. Pomyślałam sobie "a pyknę sobie test" no i pyknęlam...



Przepraszam, przekopiowałam swój wpis ze staraczek, bo nie mam siły pisać jeszcze raz tak mi się ręce trzęsą.
Oddałam krew na bhcg i proga, ma być po 16.
Wiem że na tym etapie to mega zła wiadomość, jeszcze ten nimesil 😭😭😭 obym nie była w cp
Bądź dobrej myśli! Ja trzymam mocno kciuki!!!
 
Dziewczyny ja nie mam pojęcia jak to wytłumaczyć.... Miałam okres, byłam pewna że mam dzisiaj 8dc,okres był normalny, dużo świeżej krwi, bardzo mnie bolał brzuch i wzięłam 2x nimesil. Potem beztrosko piłam piwo gapiąc się na bociana nad domem... A dzisiaj znowu zaczął mi się śluz z krwią. Pomyślałam sobie "a pyknę sobie test" no i pyknęlam...



Przepraszam, przekopiowałam swój wpis ze staraczek, bo nie mam siły pisać jeszcze raz tak mi się ręce trzęsą.
Oddałam krew na bhcg i proga, ma być po 16.
Wiem że na tym etapie to mega zła wiadomość, jeszcze ten nimesil 😭😭😭 obym nie była w cp
Czekamy🤞🤞
 
Dziewczyny ja nie mam pojęcia jak to wytłumaczyć.... Miałam okres, byłam pewna że mam dzisiaj 8dc,okres był normalny, dużo świeżej krwi, bardzo mnie bolał brzuch i wzięłam 2x nimesil. Potem beztrosko piłam piwo gapiąc się na bociana nad domem... A dzisiaj znowu zaczął mi się śluz z krwią. Pomyślałam sobie "a pyknę sobie test" no i pyknęlam...



Przepraszam, przekopiowałam swój wpis ze staraczek, bo nie mam siły pisać jeszcze raz tak mi się ręce trzęsą.
Oddałam krew na bhcg i proga, ma być po 16.
Wiem że na tym etapie to mega zła wiadomość, jeszcze ten nimesil 😭😭😭 obym nie była w cp
trzymam kciuki !!!!!
 
Dziewczyny ja nie mam pojęcia jak to wytłumaczyć.... Miałam okres, byłam pewna że mam dzisiaj 8dc,okres był normalny, dużo świeżej krwi, bardzo mnie bolał brzuch i wzięłam 2x nimesil. Potem beztrosko piłam piwo gapiąc się na bociana nad domem... A dzisiaj znowu zaczął mi się śluz z krwią. Pomyślałam sobie "a pyknę sobie test" no i pyknęlam...



Przepraszam, przekopiowałam swój wpis ze staraczek, bo nie mam siły pisać jeszcze raz tak mi się ręce trzęsą.
Oddałam krew na bhcg i proga, ma być po 16.
Wiem że na tym etapie to mega zła wiadomość, jeszcze ten nimesil 😭😭😭 obym nie była w cp
Trzymaj się! Czekamy na wyniki
 
reklama
Do góry