reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

Czytam sobie pudelka często i dzisiaj był artykuł że Lenka Klimentowa 6 lat starała się o ciąże. I oczywiście bezcenny komentarz o odpuszczeniu🤣🤣

Kiedyś już tu pisałam, że jestem ciekawa czy wśród nas jest jakaś celebrytka, może i Lenka szukała tu wsparcia 😄

W sensie, nie żebym się z tego śmiała! Tylko fakt, że jesteśmy tu anonimowe może sprawić że jest wśród nas ktoś kogo "znamy" 😊

Jeszcze komentarz napisała @Bibi89?

Taaaa szczególnie że z tego wywiadu można wnioskować, że to ciąża z in vitro
 
reklama
Tak, dziś mam wyjątkowo dobry dzień. Siostra wróciła i w domu już inaczej, jeszcze mąż już za tydzień wraca akurat na owu więc dodatkowo dobra informacja 🥰
A dmuchnąć to chciałaś ich czy w świeczkę?
Balonik :-)
Coś tam wypiłyśmy z koleżanką, ona nie była pewna, czy wsiąść za kółko, więc ja mówię: w Polsce na kursie prawa jazdy mówili, że można się zgłosić do policjanta i poprosić o przetestowanie... No to zaczęłyśmy szukać policji. Jechał radiowóz, zatrzymałam, koleżanka dmuchnęła i dostała pozwolenie na prowadzenie ;-)
Super, że mąż niedługo wraca!!!
 
Czytam sobie pudelka często i dzisiaj był artykuł że Lenka Klimentowa 6 lat starała się o ciąże. I oczywiście bezcenny komentarz o odpuszczeniu🤣🤣
6 lat starań... ale ona jest chyba mega młodziutka, nie ? Gdyby była w wieku swojego męża...
W sensie, nie żebym się z tego śmiała! Tylko fakt, że jesteśmy tu anonimowe może sprawić że jest wśród nas ktoś kogo "znamy" 😊
Ja bym się bardziej przejęła, gdyby to były osoby, które naprawdę "znam"... zwłaszcza że jakieś 2-3 osoby mają nicki podobne do moich znajomych na innych mediach społecznościowych ;-)
 
6 lat starań... ale ona jest chyba mega młodziutka, nie ? Gdyby była w wieku swojego męża...

Ja bym się bardziej przejęła, gdyby to były osoby, które naprawdę "znam"... zwłaszcza że jakieś 2-3 osoby mają nicki podobne do moich znajomych na innych mediach społecznościowych ;-)
33 lata ma chyba.
 
A dziękuje 😍
Staram się nie myśleć ale jest ciężko, dzisiaj termin @ - nie ma jeszcze, ale nie testuje bo po pierwsze czuje ze dostanę :) a po drugie staram się nie nakręcać ;)
Braliśmy w tym miesiącu antybiotyki na tą ureaplasme wiec może z tego powodu się odrobine opóźni🫣
8.07 mamy wizytę i będziemy pobierać materiał to badan żeby sprawdzić czy dziadostwo sobie poszło No i cały czas się staramy :p a na koniec sierpnia histeroskopia i wycięcie przegrody, narazie taki plan 😊 a jak u Ciebie?
A u mnie to bez zmian :p jutro mam wizyte u lekarza i mam nadzieje, ze da mi skierowanie na histero. A tak to po staremu :D
 
reklama
Do góry