reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

Na pewno soku grejpfrutowego i ogólnie grejpfruta nie możesz tykać.

Jeśli chodzi o alkohol to niby się nie powinno z Encortonem ale jednorazowo butelka cydru nie powinna Ci zaszkodzić.

Jakby to było częściej to Twoja wątroba i nerki bardzo nie lubią tego ;).

Chociaż ja jestem z tego teamu, że branie takich leków wyklucza alkohol, bo nigdy nie wiadomo.

Raz mnie tabletka na alergię w połączeniu z piwem (połową butelki, bo nastąpił odlot) tak pokonała, że kolega musiał mnie zanieść do domu. Nie polecam :p.
Ok to pije !
 
reklama
U mnie dziś była panierowana mozzarella z frytkami i sosem tatarskim. Mieliśmy iść do restauracji na to ale uznałam że 30zl za taki tani obiad to za dużo i sama zrobię 🤣 Wyszło wyborne 😁


Jest taki wierszyk:
"Ryby, drób i cielęcina lubią tylko białe wina. Zaś pod woły, sarny, wieprze jest czerwone wino lepsze. Frukty, deser i łakotki lubią tylko wina słodkie, a szampany wie i kiep można podczas, po i przed"
Kiedyś wg niego dobieralo sie wino do potraw. Obecnie sommelier dobierze wino najlepiej i jeski ktoś lubi tylko czerwone to nawet do ryby mu dopasuje takie że podkreśli smak potrawy.

Ja też rzadko pije alko, mój nie lubi a samej to mi się nie chce. Bo jak kupie butle to muszę wypić. Czasem kupuje wino i zostawiam na później by podlac np baranine ale mój kochany małżonek często wylewa mi to do zlewu przy sprzątaniu twierdząc że na pewno było wywietrzale lub zepsute a ja się potem tylko denerwuje na niego 🤣
mój też tak wylewa jak jest jakas resztka czegoś z jakichś urodzin czy imienin. Ostatnio wylewał przeterminowane piwa w puszce. Dostal od kogos a on nie lubi i tak sobie stały aż się przeterminowany. Tzn myślę że niejeden by wypił i na datę nie patrzył 😜 myslalam zeby dać lokalnym pijaczkom ale juz by mi nigdy spokoju nie dali.
 
reklama
Do góry