reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Dzień dobry. Melduje się dziś pierwsza[emoji4][emoji6]
Od rana na nogach. Chłopaki odprawieni do szkoły i pracy. Najmłodszy wstał za mną ale już uciął sobie kolejna drzemkę...ten to ma dobrze[emoji6]szkoda tylko, że u mnie na rękach.
Czekam na listonosza, bo zamówiłam dwie książki i jestem ich ciekawa. Jedna to książka z serii Montessorii. Chce popracować ze średniakiem tą metodą. Druga to najnowsza książka Grochola. Przeczytałam jej wszystkie książki poza tą jedną.
Miłego dzionka.
 
reklama
Dzień dobry :)
@Chrząszczyk1 my stosujemy RB ale tylko wybrane zasady. Gdybym trzymała się ściśke wszystkiego to ze swoimi dziećmi dostałabym na głowę [emoji16]

Co do suszarki to my mamy i jej nie używam. Nie chce mi się tego prania przewalać z pralki do suszarki [emoji39] ale jak już ro zrobię to jestem zadowolona tak więc @mamunia86 myślę, że i ty będziesz :)

Ja wczoraj też dostałam paczki. Zaszalałam i w końcu kupiłam sobie swoją wymarzoną paletę Cieni [emoji7] i podkład mineralny bo mój już dobił dna. A w ciąży mam duże przebarwienia i plamki. Niekomfortowo się tak czuję jak muszę wyjść bez niczego. I też cieszę się jak dziecko.
@matkawariatka86 i jak tam po wizycie? Myślami jestem z tobą [emoji8]

Pozdrawiam!
 
Mam, jestem pod wrażeniem suszarki. Od razu największy kaliber wzięłam i pościele wybrałam i wysuszylam:szok::-D Cudowne urządzenie. Oby dalej tak się sprawdzało.

Siedzę teraz na basenie z najmłodszym, bo pływa.
 
A ja właśnie zaległam w salonie [emoji4] mam ambitny plan coś przeczytać bo dzieciaki ładnie się bawią, a zaraz wieczorynka to półtorej godziny względnego spokoju [emoji1]
 
Dzień dobry :)
@Chrząszczyk1 my stosujemy RB ale tylko wybrane zasady. Gdybym trzymała się ściśke wszystkiego to ze swoimi dziećmi dostałabym na głowę [emoji16]

Co do suszarki to my mamy i jej nie używam. Nie chce mi się tego prania przewalać z pralki do suszarki [emoji39] ale jak już ro zrobię to jestem zadowolona tak więc @mamunia86 myślę, że i ty będziesz :)

Ja wczoraj też dostałam paczki. Zaszalałam i w końcu kupiłam sobie swoją wymarzoną paletę Cieni [emoji7] i podkład mineralny bo mój już dobił dna. A w ciąży mam duże przebarwienia i plamki. Niekomfortowo się tak czuję jak muszę wyjść bez niczego. I też cieszę się jak dziecko.
@matkawariatka86 i jak tam po wizycie? Myślami jestem z tobą [emoji8]

Pozdrawiam!

Hej dziewczyny.

No po wizycie niestety nie za dobrze, wymiary byly prawidłowe,czyli nadal 4mm przeziernosci 3 /10 amniopunkcja i zobaczymy , ciezkie jest te czekanie na wszystko... taki dół mam najlepiej bym z domu nie wychodziła...ale dostalam pozwolenie na lot takze w poniedzialek ruszamy w ciepłe kraje.

Co do suszarki / zmywarki w poprzednim mieszkaniu mielismy i nie zebym uzywala codziennie ale jak juz uzylam to fajnie bylo :rofl:
Teraz mi troche brakuje szczegolnie zmywarki:sorry:
 
Cześć dziewczyny :laugh2: Sporo się nie odzywałam, ale jestem.
Edward ma już za sobą drugi tydzień zerówki.

Dzieciaczki także mają się dobrze. Zdrowo rosną i za moment zaczniemy 15 tydzień, chociaż według USG to już 16.
 
Hej dziewczyny.

No po wizycie niestety nie za dobrze, wymiary byly prawidłowe,czyli nadal 4mm przeziernosci 3 /10 amniopunkcja i zobaczymy , ciezkie jest te czekanie na wszystko... taki dół mam najlepiej bym z domu nie wychodziła...ale dostalam pozwolenie na lot takze w poniedzialek ruszamy w ciepłe kraje.

Co do suszarki / zmywarki w poprzednim mieszkaniu mielismy i nie zebym uzywala codziennie ale jak juz uzylam to fajnie bylo :rofl:
Teraz mi troche brakuje szczegolnie zmywarki:sorry:
Nie wiem co napisać w takiej sytuacji :( ale trzymam za was kciuki. Jeżeli tak Ci będzie łatwiej to pisz z nami o tym co czujesz. Na pewno chętnie wysłuchamy. Mimo wszystko życzę udanego wypadu!
Cześć dziewczyny :laugh2: Sporo się nie odzywałam, ale jestem.
Edward ma już za sobą drugi tydzień zerówki.

Dzieciaczki także mają się dobrze. Zdrowo rosną i za moment zaczniemy 15 tydzień, chociaż według USG to już 16.
Jak ten czas leci ja dziś zaczęłam 19tydzień (18+0) a wg usg nawet 20 bo jest ponad tydzień różnicy :)
 
Nie wiem co napisać w takiej sytuacji :( ale trzymam za was kciuki. Jeżeli tak Ci będzie łatwiej to pisz z nami o tym co czujesz. Na pewno chętnie wysłuchamy. Mimo wszystko życzę udanego wypadu!Jak ten czas leci ja dziś zaczęłam 19tydzień (18+0) a wg usg nawet 20 bo jest ponad tydzień różnicy :)
Ja sama niewiem co na to wszystko mowic, boje sie ze przez ta calą sytuacje w depresje wpadne, w dzien jakos udaje mi sie nie myslec, chociasz i tak juz nie jestem ta sama osoba , ale wieczory sa straszne, moj pracuje na nocki takze mam duzo czasu do siedzenia w samotnosci, no i brak pracy nigdy nie myslalam ze tak mozna tesknic za praca:no2:

Fajnie ze tak szybko Ci leca tygodnie , ani sie nie obejrzysz jak bedziesz maluszka tulic ;-) ;)
 
reklama
Nie wiem co napisać w takiej sytuacji :( ale trzymam za was kciuki. Jeżeli tak Ci będzie łatwiej to pisz z nami o tym co czujesz. Na pewno chętnie wysłuchamy. Mimo wszystko życzę udanego wypadu!Jak ten czas leci ja dziś zaczęłam 19tydzień (18+0) a wg usg nawet 20 bo jest ponad tydzień różnicy :)

Otóż to :-D Zostało mniej niż pół roku
 
Do góry