reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

A to chyba zależy z tym odchowaniem dzieci. Takie starsze mają już swój świat. I nie spędzają dużo czasu w domu, więc ten dom powoli robi się pusty. Moja najstarsza lada moment wyjdzie na studia i zostalibyśmy w pustym domu. Z jednej strony drugą młodość z długiej straszna nuda... I te święta już tak nie cieszą bez małych łapek ściagajacych cukierki z choinki czy czekających na Mikołaja... bez malych dzieci cała magia znika...
 
reklama
A to chyba zależy z tym odchowaniem dzieci. Takie starsze mają już swój świat. I nie spędzają dużo czasu w domu, więc ten dom powoli robi się pusty. Moja najstarsza lada moment wyjdzie na studia i zostalibyśmy w pustym domu. Z jednej strony drugą młodość z długiej straszna nuda... I te święta już tak nie cieszą bez małych łapek ściagajacych cukierki z choinki czy czekających na Mikołaja... bez malych dzieci cała magia znika...
To pewnie tez racja, z dzieciakami ten dom jest taki pelny. Mimo, ze czasami sie kloca, halasuja, ze glowa peka ale lubie to bardzo, nie wyobrazam sobie zeby moglo byc inaczej☺
 
A to chyba zależy z tym odchowaniem dzieci. Takie starsze mają już swój świat. I nie spędzają dużo czasu w domu, więc ten dom powoli robi się pusty. Moja najstarsza lada moment wyjdzie na studia i zostalibyśmy w pustym domu. Z jednej strony drugą młodość z długiej straszna nuda... I te święta już tak nie cieszą bez małych łapek ściagajacych cukierki z choinki czy czekających na Mikołaja... bez malych dzieci cała magia znika...
Jeszcze zawsze można liczyć na wnuki[emoji38][emoji23]a z mezem korzystać i wspólnie wyjeżdżać na np.romantyczne weekendy we dwoje[emoji38]
 
kinga30 u mnie jest ponad 15 lat różnicy między dziećmi... I ta starsza od jakiegoś czasu wolała spędzać czas z koleżankami zamiast siedzieć z rodzicami. Tak samo wakacje... albo wybywała do dziadków bo tam.ma dużo koleżanek i dziadek koło niej skacze jak służący albo jakiś obóz a z nami to czasem.juz nie chciała jechać.
Teraz jak są maluchy jest innaczje kupę roboty i czasem padam na pysk Ale to życie ma jakiś większy sens. Więcej radości.
 
A to chyba zależy z tym odchowaniem dzieci. Takie starsze mają już swój świat. I nie spędzają dużo czasu w domu, więc ten dom powoli robi się pusty. Moja najstarsza lada moment wyjdzie na studia i zostalibyśmy w pustym domu. Z jednej strony drugą młodość z długiej straszna nuda... I te święta już tak nie cieszą bez małych łapek ściagajacych cukierki z choinki czy czekających na Mikołaja... bez malych dzieci cała magia znika...
U nas jest tak, że pomiędzy dzieciakami jest duża różnica wieku wiec jak córka usamodzielniła się i wyjechała do pracy do innego miasta to pozostał nam nastolatek i dwóch maluchów wiec zabezpieczylam się na te cud święta z tupotem małych stopę itp[emoji38][emoji23]
 
Jeszcze zawsze można liczyć na wnuki[emoji38][emoji23]a z mezem korzystać i wspólnie wyjeżdżać na np.romantyczne weekendy we dwoje[emoji38]
U nas do wnuków jeszcze chwilkę... młoda póki co się zapiera że nigdy... często pomaga przy maluchach i zna te uroki... Ale plany jedno a życie drugie[emoji6]
 
No to świątecznie nam się zrobiło[emoji4][emoji4]
Ja jutro wieczorem lecę na polowanie do biedry. Od 22 maja być drewniane zabawki. A u nas zawsze dzień wcześniej wieczorem wkładają więc skoczę sprawdzić czy coś się spodoba.
A wczoraj całe popołudnie skrecałam dzieciom łóżka. Miały przyjść za tydzień a doszły po 2 dniach od zamówienia. Byłam w szoku i wkurzona. Bo małż będzie dopiero w niedzielę w domu... Ale cieszę się że je skreciłam bo mogę usiąść na łóżku zamiast na podłodze w trakcie usypiania maluchów [emoji4]
received_118468979088330.jpeg
 

Załączniki

  • received_118468979088330.jpeg
    received_118468979088330.jpeg
    23,8 KB · Wyświetleń: 221
kinga30 u mnie jest ponad 15 lat różnicy między dziećmi... I ta starsza od jakiegoś czasu wolała spędzać czas z koleżankami zamiast siedzieć z rodzicami. Tak samo wakacje... albo wybywała do dziadków bo tam.ma dużo koleżanek i dziadek koło niej skacze jak służący albo jakiś obóz a z nami to czasem.juz nie chciała jechać.
Teraz jak są maluchy jest innaczje kupę roboty i czasem padam na pysk Ale to życie ma jakiś większy sens. Więcej radości.
Ale masz duza roznice. U mnie w rodzinie wlasciwie tez spore roznice bo ja mam siostre 10 lat starsza, maz brata 10 lat starszego, moja siostra pomiedzy dzieciakami ma 11 lat roznicy. Tylko u mnie pomiedzy 1 a 2 jest 5 lat a pomiedzy 2 a 3 3 lata.
 
reklama
Ale masz duza roznice. U mnie w rodzinie wlasciwie tez spore roznice bo ja mam siostre 10 lat starsza, maz brata 10 lat starszego, moja siostra pomiedzy dzieciakami ma 11 lat roznicy. Tylko u mnie pomiedzy 1 a 2 jest 5 lat a pomiedzy 2 a 3 3 lata.
U mnie między 2 a 3 aż 3 minuty [emoji4] a teraz będzie równo 2 lata
 
Do góry