reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

reklama
Ja uwielbiam czosnek walę go wszędzie a w postaci surowej jest potężną bronią. Moje dzieci nie lubią więc podaje w kapsułkach.
Tak to prawda. Waliłam go w kanapki przy infekcjach. Po całym ząbku pokrojonym na plasterki na sniadanie i ta sama dawka na kolacje...pomagało. Poza tym Lubie czosnek dodany do potraw.
 
Anieok mam na imie Ania, mieszkam w małym mieście na Podkarpaciu. Mam do października jeszcze 29lat :p W domu mam troje urwisow. 7letniego Michała, 3letnia Zosie i prawie 2 letnią Julke. I mam nadzieje że to nie koniec :)

Dzień dobry. Wróciłam z urlopów i widze ze zmiany nastąpiły.
 
Anieok mam na imie Ania, mieszkam w małym mieście na Podkarpaciu. Mam do października jeszcze 29lat [emoji14] W domu mam troje urwisow. 7letniego Michała, 3letnia Zosie i prawie 2 letnią Julke. I mam nadzieje że to nie koniec :)

Dzień dobry. Wróciłam z urlopów i widze ze zmiany nastąpiły.
...jeśli o tym marzysz to tego Tobie zyczymy[emoji4]
Miłego dzionka dziewczyny[emoji6]
 
Ja uwielbiam czosnek walę go wszędzie a w postaci surowej jest potężną bronią. Moje dzieci nie lubią więc podaje w kapsułkach.
Ja tez lubie czosnek, ale dopiero od kilku lat jem go regularnie jako dadatek do wielu potraw i to dzieki mojemu mezowi, pasjonatowi gotowania, ktory pokazal mi, ze wszystko jest smaczne, trzeba tylko odpowiednio cos doprawic i przyrzadzic :)
Bo jak bylam dzieckiem, moja mama podawala nam codziennie zabek czosnku "na sucho" - raz dwa podryzc i polknac. I mialam uraz.
 
Halszka daj znać jak zareagowali ;) w którym jesteś tygodniu?

Też Wam smutno że wakacje się kończą? Ja z moimi siedzę 3 miesiące w domu (w czerwcu chorowali więc w przedszkolu syn był 5 dni) i jak sobie pomyślę że idą zaraz do przedszkola i to oboje (!) To mi tak jakos smutno. Chociaż będę z najmłodszym w domu jakoś tak dziwnie będzie przywzyczaic się do tej ciszy..
 
reklama
Halszka daj znać jak zareagowali ;) w którym jesteś tygodniu?

Też Wam smutno że wakacje się kończą? Ja z moimi siedzę 3 miesiące w domu (w czerwcu chorowali więc w przedszkolu syn był 5 dni) i jak sobie pomyślę że idą zaraz do przedszkola i to oboje (!) To mi tak jakos smutno. Chociaż będę z najmłodszym w domu jakoś tak dziwnie będzie przywzyczaic się do tej ciszy..

Na pewno zdam relację :-D

Zatem dla mnie wakacje się skończyły kilka dni temu, gdyż wróciłam do pracy i jestem połowicznie w domu i w biurze. Zależy co muszę zrobić.
Jeśli chodzi o przedszkole - to mi smutno jedynie, że George zostanie. Edward i George zawsze byli nierozłączni I teraz tak smutno.

Jeśli chodzi o tydzień, to za moment zacznę 12.
 
Do góry